13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Реалізація гендерної політики

Застерігаємо, аби вберегти
 
07.12.2017  |  С. Гапонюк, провідний юрисконсульт Маневицького РЦЗ версія для друку
Застерігаємо, аби вберегти

 

У рамках Всеукраїнської акція «16 днів проти насильства» провідний юрисконсульт Маневицького районного центру зайнятості Сергій Гапонюк спільно з начальником відділу Маневицького бюро правової допомоги Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталією Зорею на базі Маневицького районного сектору з питань пробації 5 провели інформаційно-роз’яснювальний захід для осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Учасників заходу ознайомили з такими поняттями, як «торгівля людьми», «сучасне рабство», «насильство» та його види. Присутні також дізнались про нові форми та методи вербування, експлуатації людини, ризики, які чекають у випадку нелегального працевлаштування, а також про діяльність міжнародних та неурядових організацій, які можуть допомогти постраждалим від насильства і торгівлі людьми в Україні та за кордоном. Крім того, учасники зустрічі отримали інформацію про правові аспекти працевлаштування в іноземних державах. Обізнаність громадян щодо цієї проблеми може вберегти багатьох охочих нелегально працювати за кордоном від незваженого кроку та ризику потрапити в трудове рабство.