13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Із ста доріг - одна моя!
 
07.12.2017  |  Юлія Харічкова, начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості версія для друку
Із ста доріг - одна моя!

 

DSCN0267В Дошкільний навчальний заклад №37 «Дзвіночок» 5 грудня завітали фахівці Луцького міського центру зайнятості. В ігровій формі, за допомогою віршів та загадок, дошкільнят старших груп «Квіточка» та «Фіалочка» ознайомлено зі світом професій.

Діти гарно розповідали про професій своїх батьків, із задоволенням брали участь у іграх «Крокодил» та «Знавці професій», що дало змогу їм розширити свої знання про дивовижний світ професій.

DSCN0254Цікавим є те, що малята вже знають ким вони будуть, коли виростуть: хлопчики - переважно, поліцейськими та пожежниками, а дівчатка – танцівницями балету та актрисами.

Для того, щоб закріпити отриману інформацію, дошкільнята отримали домашнє завдання. Їм роздано тематичні розмальовки, які вони мають розфарбувати.

Під час заходу діти отримали інформацію про значення праці в людському житті, та пообіцяли бути працьовитими і поважати людей праці.