13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Підвищення рівня оплати праці - запорука розвитку району
 
07.12.2017  |  Лідія Шеметило, провідний фахівець з питань зайнятості Шацької районної філії Волинського ОЦЗ версія для друку
Підвищення рівня оплати праці - запорука розвитку району

 

5 грудня директор Шацького районного центру зайнятості Мирослава Терета взяла участь у засіданні міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Під час заходу розглянуто питання дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах, установах та організаціях району. Вдмічено, що, незважаючи на спільно проведену роботу, за статистичними даними, 23 % платників у Шацькому районі нараховують середню зарплату менше законодавчо встановленого мінімуму. Основними причинами порушення недотримання мінімального розміру заробітної плати є перебування на лікарняному, виконання робіт на умовах неповного робочого дня.

Робоча група рекомендувала керівництву району та районних управлінь забезпечити координацію заходів з легалізації зайнятості та підвищення рівня заробітної плати. Районній службі зайнятості дано доручення продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців, які не дотримуються рівня оплати праці в законодавчо встановленому розмірі.