13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Правова підтримка учасників АТО
 
07.12.2017  |  Наталія Лучук, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Турійського районного центру зайнятості версія для друку
Правова підтримка учасників АТО

 

Описание: IMG_243310 грудня відзначатиметься День захисту прав людини. В рамках декади правових знань 5 грудня у Турійському районному центрі зайнятості проведений семінар для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО за участю начальника відділу Турійського бюро правової допомоги Богдана Гута.

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Наталія Лучук повідомила, що станом на 01.12.2017 р. 25 учасників антитерористичної операції перебувають на обліку в Турійському РЦЗ, 19 з яких отримують допомогу по безробіттю. Поінформувала присутніх про наявні вакансії та можливість працевлаштування на військову службу за контрактом, отримання додаткової освіти в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Присутні отримали інформацію щодо пільг учасникам АТО, забезпечення земельними ділянками для забудови та ведення особистого селянського господарства, укладення договорів оренди, реалізації прав власності на користування земельними ділянками, механізму передачі земельних ділянок у власність іншим особам, розроблення технічної документації та ін. Богдан Гут ознайомив присутніх із законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування у галузі земельних відносин», зокрема, змін до Земельного кодексу, законів «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про оренду землі».

Учасників заходу цікавили питання судового захисту як одного з механізмів вирішення багатьох питань, з якими стикаються учасники АТО, можливість отримання безкоштовного адвоката, проблемні питання щодо пільгового проїзду у громадському транспорті, умови безкоштовного надання стоматологічних послуг інше.

Провідний юрисконсульт центру зайнятості Олександр Полячук детально ознайомив присутніх з чинним законодавством «Про зайнятість населення» щодо розширення можливостей окремих категорій громадян щодо підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, зокрема, учасників АТО.