13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

"Птахокомплекс "Губин" шукає працівників
 
07.12.2017  |  Юлія Іщик, провідний фахівець Камінь-Каширського РЦЗ версія для друку
"Птахокомплекс "Губин" шукає працівників

 

Описание: Описание: C:\Users\inf1\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\IMG_20171206_112503.jpgДля сприяння працевлаштуванню безробітних та оперативного укомплектування вакансій 6 грудня у Камінь-Каширському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій на замовлення ТзОВ «Птахокомплекс «Губин». У заході взяли участь 17 безробітних.

Заступник директора, начальник відділу надання соціальний послуг РЦЗ Раїса Пасмор розповіла присутнім про те, що ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» - це найбільший підрозділ Агропромгрупи «Пан Курчак», який працює у напрямах вирощування птиці, виробництво та Описание: Описание: C:\Users\inf1\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\IMG_20171206_114127.jpgреалізація м'яса птиці. Підприємство запрошує на роботу працівників в забійний цех, а саме для роботи на дільницю заморозки, дільницю фасування, автоматичну лінію розробки тушки .

Провідний фахівець з питань зайнятості Юлія Іщик у формі презентації більш детально ознайомила присутніх з підприємством, умовами працевлаштування, соціальними гарантіями для найманих працівників, які пропонує роботодавець, розміром заробітної плати та вимогами до кандидатів.

Безробітні мали можливість задати питання, які їх цікавлять, і отримати на них вичерпні відповіді. Четверо учасників ярмарку зацікавились вказаними вакансіями і обдумують пропозиції працевлаштування.