13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Реалізація гендерної політики

Ми - проти насильства
 
07.12.2017  |  Алла Мадяр,провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Іваничівського РЦЗ версія для друку
Ми - проти насильства

 

Описание: Описание: D:\oksana\FTP\Інформації на веб\302 акція проти насильства\img_20171206_111222.jpg6 грудня в Іваничівському районному центрі зайнятості в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції,торгівлі людьми,експлуатації дитячої праці».

Під час заходу головний спеціаліст бюро правової допомоги в Іваничівському районі  Юрій Гіль звернув увагу на питання попередження насильства в сім’ї та будь-якого насильства як порушення прав людини, у тому числі під час працевлаштування за межами України, з ризиками опинитися на нелегальній роботі, в рабстві.

Учасники семінару виявили небайдужість до розгляду цих проблем, що виявилося у жвавому обговоренні, коли присутні ділилися власними думками щодо причин насильства в сім’ях, наводили приклади, пропонували ненасильницькі шляхи виходу з кризових ситуацій.

Зрозуміло, що проблема насильства в сім’ях є досить серйозною не лише для України, а і для багатьох країн світу. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві. Присутні дійшли висновку, що потрібно не припускати насильства в будь-якому його прояві.

По завершенню заходу присутні отримали тематичні буклети з інформацією про акцію та контактами, куди можна звернутись по допомогу.