13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Служба зайнятості - людям з інвалідністю

Для оперативного працевлаштування осіб з інвалідністю
 
07.12.2017  |  В.Присяжнюк, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Луцького РЦЗ версія для друку
Для оперативного працевлаштування осіб з інвалідністю

 

Інвалідність є соціальним явищем, уникнути якого не може жодне суспільство. Стандартні правила забезпечення рівних можливостей для інвалідів проголошують, що кожна людина та її потреби важливі для суспільства. Аналіз історії світогляду на проблеми інвалідності та потреби людей з особливими потребами, свідчить про те, що сучасне суспільство підійшло до розуміння необхідності інтеграції осіб з фізичними вадами та іншими порушеннями в соціум.

Для привернення особливої уваги громадськості до проблем людей з вадами здоров'я, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці в рамках Декади зайнятості для людей з інвалідністю Луцький районний центр зайнятості спільно з соціальними партнерами, громадськими організаціями та роботодавцями провів ряд заходів. Одним з таких заходів був ярмарок вакансій, під час якого безробітні особи з інвалідністю мали можливість поспілкуватися з Описание: Описание: D:\ДОКУМЕНТИ\ПВІ\заходи\ярмарки\автопарксервіс 2017_12_05\фото 2017_12_05\IMG_20171205_113437.jpgроботодавцем, ознайомитися з наявними вакансіями для обрання бажаної роботи.

Учасник бойових дій в Демократичній Республіці Афганістан, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а наразі менеджер з регіонального розвитку комунального підприємства «Автопарксервіс» Анатолій Носалюк розповів присутнім про історію створення підприємства, перспективи його розвитку та плани на облаштування нових комунальних платних паркувальних майданчиків.

Безробітні дізналися, що роботодавець має нагальну потребу у паркувальниках. Під час прямого спілкування претендентам на роботу розповіли про специфіку виконання обов'язків інспектора паркувального простору, графік роботи, систему оплати праці, інші умови праці. Безробітні мали можливість провести першу співбесіду у роботодавця та отримати шанс на працевлаштування.

На завершення директор центру зайнятості Ірина Овадюк закликала присутніх осіб інвалідністю до працевлаштування для інтеграції у суспільство, здійснення особистісного саморозвитку та самоствердження.