13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Орієнтуємо на тимчасову зайнятість
 
07.12.2017  |  Людмила Волчук, провідний фахівець з профорієнтації Ковельського МРЦЗ версія для друку
Орієнтуємо на тимчасову зайнятість

 

Описание: 16 грудня у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на тимчасові та громадські роботи, метою якого було сформувати позитивне ставлення безробітних до участі в оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру, розкрити переваги тимчасової зайнятості.

Залучення до оплачуваних громадських та тимчасових робіт – найбільш доступний шлях тимчасового вирішення проблем зайнятості. Під час таких робіт безробітні відчуваючи свою потрібність, отримують стимул до більш активного пошуку роботи.

На семінарі була надана детальна інформація про поняття «громадські роботи» та «тимчасові роботи», види громадських робіт, джерела фінансування громадських робіт, умови оплати праці осіб, зайнятих на громадських роботах.

Усі присутні отримали інформацію щодо можливостей участі в громадських роботах у місті Ковелі та Ковельському районі за рахунок коштів роботодавців.

Слухачі погодились, що участь у громадських роботах – це взаємовигідна співпраця державної служби зайнятості з підприємствами, установами, організаціями.

На сьогодні погоджено договори на організацію і проведення громадських робіт між центром зайнятості та ТзОВ «Укрдорс», ТзОВ КП «Верес», Ковельське ШБУ 63, МПП Фірма «Аліса», ТОВ «Кодет» Поворська ОТГ, Колодяженська ОТГ та Дубівська ОТГ.

Як результат, троє осіб зацікавилися наданими пропозиціями.