13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Професійні дні

Цикл свят з спільним корінням
 
07.12.2017  |  Ковельський МРЦЗ версія для друку
Цикл свят з спільним корінням

 

Описание: Описание: C:\Users\inf1\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\PC062233.jpgАби вшанувати працю представників органів самоврядування, яким громада довірила представляти їхню волю, захищати інтереси та відстоювати право жити в демократичній та правовій державі, у Центральній районній бібліотеці відбувся урочистий захід, приурочений циклу професійних свят. Участь в ньому взяли голова райдержадміністрації Віктор Козак, перший заступник міського голови Михайло Гетьман,голова районної ради Андрій Броїло, військові капелани, директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак, депутати обласної та районної рад, сільські та селищні голови, ветерани органів місцевого самоврядування та громадськість району.

Описание: Описание: C:\Users\inf1\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\PC062223.jpgРозпочали захід із зворушливою промовою до присутніх в залі військові капелани, розповівши, для чого потрібні волонтери, які їх обов’язки, у чому полягає робота волонтерів-священників.

З вітальною промовою до учасників святкового дійства звернувся очільник району - Віктор Козак. Він привітав усіх із Днем місцевого самоврядування, Днем Збройних Сил України, Всесвітнім Днем волонтера та Днем працівників статистики, оскільки кожне з цих свят, які відзначаються у ці дні, має спільне коріння – високу здатність до самоорганізації українського народу. Голова райдержадміністрації переконаний, що майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, адже це найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує тих, кому громада довіряє свою долю і з якою пов’язує надію на покращення Описание: Описание: C:\Users\inf1\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\PC062275.jpgсвого життя, відстоювання і захист власних інтересів. Представникам органів місцевого самоврядування випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення.

Щирі вітання з побажаннями міцного здоров’я, щастя, наснаги пролунали від директора центру зайнятості Ігоря Приймака усім, хто працює на благо територіальних громад Ковельського району, відстоює її запити, інтереси. Ігор Григорович подякував їм за активну співпрацю з службою зайнятості. Також побажав волонтерам, працівникам статистики, депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування доброго здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму і мужності, творчої наснаги та родинного благополуччя, невичерпної енергії у благородній праці на благо рідної України.

Продовженням свята стало відзначення кращих представників органів місцевого самоврядування, військовослужбовців, учасників АТО, волонтерів, працівників статистики, голів профспілок.

За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері зайнятості директор центру зайнятості вручив подяки кращим працівникам органів місцевого самоврядування.

Гарного настрою усім присутнім додав святковий концерт аматорських колективів Ковельщини.