13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Знайомство студентів з роботодавцем
 
07.12.2017  |  Володимир-Волинський МРЦЗ версія для друку
Знайомство студентів з роботодавцем

 

Описание: 20171204_093728Днями у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі в рамках роботи «Центру розвитку кар’єри» відбулась презентація роботодавця, а саме ТзОВ «Володимир-Волинського сільгоспенерго». Метою проведення такого заходу є сприяння у працевлаштуванні студентів-випускників навчального закладу.

Фахівці Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості ознайомили студентів з діяльністю і послугами служби зайнятості, станом та перспективами розвитку ринку праці в регіоні.

Директор підприємства Віктор Малофєєв поінформував присутніх про діяльність підприємства, кваліфікаційний склад, умови та режим роботи, вимоги до персоналу, систему оплати Описание: 20171204_093824праці, наявні вакансії. Також він окреслив якості, які цінуються у працівниках, розповів, кому надають перевагу в працевлаштуванні. Зрозуміло, що така інформація зацікавила майбутніх спеціалістів, адже не за горами отримання диплому та пошук роботи.

Учасники заходу залишились задоволені результатами заходу і виразили надію, що це знайомство буде мати продовження.

Директор підприємства Віктор Малофєєв поінформував присутніх про діяльність підприємства, кваліфікаційний склад, умови та режим роботи, вимоги до персоналу, систему оплати праці, наявні вакансії. Також він окреслив якості, які цінуються у працівниках, розповів, кому надають перевагу в працевлаштуванні. Зрозуміло, що така інформація зацікавила майбутніх спеціалістів, адже не за горами отримання диплому та пошук роботи.

Учасники заходу залишились задоволені результатами заходу і виразили надію, що це знайомство буде мати продовження.