13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Спільно з керівниками громади до вирішення питань зайнятості
 
07.12.2017  |  Володимир-Волинський МРЦЗ версія для друку
Спільно з керівниками громади до вирішення питань зайнятості

Описание: DSCN9637Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є пріоритетним завданням Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості.

6 грудня директор центру зайнятості Наталія Уколова зустрілася з головою Зарічанської ОТГ Ігорем Пальонкою, під час якої презентувала послуги служби зайнятості роботодавцям та населенню. Під час зустрічі обговорили шляхи подолання безробіття на селі, питання розвитку малого підприємництва в сільській місцевості, сприяння легалізації зайнятості.

Н. Уколова повідомила, що служба зайнятості застосовує нові підходи в обслуговуванні клієнтів, нові форми роботи (відеорезюме, скайп-співбесіди, презентації тощо). Особливу увагу акцентувала на тому, що одним із дієвих напрямів активної політики зайнятості населення, особливо селян, є організація громадських робіт, завдяки яким можна пом’якшити або попередити наслідки безробіття, залучити тих громадян, які втратили роботу, до активного життя та отримання додаткового заробітку під час перебування на обліку в службі зайнятості. Також було обговорено питання прийняття програми зайнятості на 2018-2020 рр. на сесії, що відбудеться 22.12.2017 р.. Планується використати 38 тис. грн. для організації громадських робіт у 2018 році. Н. Уколова внесла пропозицію щодо розширення переліку громадських робіт.

Голова Зарічанської ОТГ Ігор Пальонка розповів про найближчі плани роботи у громаді. «Зараз інтенсивно працюємо у двох напрямках. Головне – сформувати ефективну команду. Тому кадрове питання – актуальне. Кінець року, і мусимо швидкими темпами напрацювати пропозиції для формування бюджету громади-2018. Важливо, щоб у Новий рік громада увійшла з бюджетом. Як будемо бачити цифри, тоді спільно з депутатами визначимо пріоритети розвитку соціальних закладів та подумаємо над подальшою інфраструктурою населених пунктів нашої ОТГ», – зазначив він.

Із Зарічанською ОТГ укладений договір про співпрацю, виготовлений паспорт громади, у якому міститься повна інформація для відвідувачів центру зайнятості щодо суб’єктів господарювання, які ведуть діяльність на території громади, вказані контакти старост усіх населених пунктів, пріоритетні напрями ведення підприємницької діяльності, категорії осіб, котрі потребують працевлаштування та ін.