13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Перший крок до роботи
 
07.12.2017  |  Горохівський РЦЗ версія для друку
Перший крок до роботи

Описание: Описание: Z:\0__ДРОГАН\Екскурсія приватбанк\DSCN1315.JPGДнями в рамках діяльності Студентського центру агробізнесу для випускників Горохівського коледжу ЛНАУ, котрі здобувають фах бухгалтера, проведено ІІІ етапу квесту «Зроби себе сам, або Твій шлях до успіху».

Описание: Описание: Z:\0__ДРОГАН\Екскурсія приватбанк\DSCN1306.JPGДиректор районного центру зайнятості Ірина Рабінська та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Юлія Дроган провели професіографічну екскурсію у Горохівському відділенні ПАТ КБ «Приватбанк», де в цьому році успішно працевлаштовано 2 особи з числа пошукачів роботи.  

Керівник відділення Олександр Піньковський, до речі в минулому випускник коледжу, ознайомив студентів з основними секторами роботи відділення, розповів про роботу з клієнтами. Майбутніх фахівців  цікавили вимоги роботодавця щодо подальшого проходження практики та майбутнього працевлаштування. Керівник провів майстер-клас   молодим людям про сучасні інструменти підбору   персоналу, а саме - подача резюме, співбесіда, проходження онлайн-практики, зарахування до   кадрового резерву. Олександр Піньковський наголосив, що банківська установа - це сфера   послуг, тому важливі такі якості, як комунікативні     здібності, привітність, чесність, бажання вчитися та вдосконалюватися. 

Студенти мали можливість поспілкуватись безпосередньо із фахівцями банку та переконатись, що знання, які вони отримують в коледжі, допоможуть їм у пошуку робочого місця та майбутній професійній діяльності.