22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Напрямки співпраці служби зайнятості та територіальної громади
 
07.12.2017  |  Лідія Шеметило, провідний фахівець з питань зайнятості Шацької районної філії Волинського ОЦЗ версія для друку
Напрямки співпраці служби зайнятості та територіальної громади

 

Описание: Описание: D:\РОБОТОДАВЕЦЬ\СТАТТІ\24.11.2017\DSCN3482.JPGНапередодні Дня місцевого самоврядування директор Шацького районного центру зайнятості Мирослава Терета та провідний фахівець з питань зайнятості Лідія Шеметило зустрілись з секретарем селищної ради Людмилою Цевух.

Під час зустрічі обговорювались питання належної організації громадських робіт у 2018 році та розроблення програми зайнятості об’єднаною територіальною громадою.

Мирослава Терета попросила керівника селищної ради звернути особливу увагу на визначення видів робіт, які є суспільно корисними в інтересах територіальної громади. Також внесла пропозиції щодо розширення переліку видів громадських робіт та доцільність розроблення програми зайнятості на рівні ОТГ.

Обидві сторони домовились про продовження співпраці в інтересах громади, зокрема, в проекті місцевого бюджету об’єднаної громади планується передбачити 10 тисяч гривень на організацію громадських робіт у 2018 році.