13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Засідання координаційного комітету сприяння зайнятості Ківерцівського району
 
07.12.2017  |  Тетяна Красівова, провідний фахівець з питань зайнятості Ківерцівського РЦЗ версія для друку
Засідання координаційного комітету сприяння зайнятості Ківерцівського району

Описание: 20171206_125653

6 грудня у Ківерцівському районному центрі зайнятості відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення. У його роботі взяли участь представники влади, профспілок, роботодавців ринкоутворюючих підприємств району, заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Мов’як, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ Оксана Меріда та представники засобів масової інформації.

Під час заходу директор Ківерцівського районного центру зайнятості Микола Музичук поінформував про виконання програми зайнятості населення Ківерцівського району на період до 2017 року за 10 місяців цього року, окреслив основні функції служби зайнятості в умовах реформування: просвітництво, консультування, електронні сервіси. Заступник директора ОЦЗ Тетяна Мов’як наголосила на соціальній відповідальності бізнесу і влади, роботодавці, які створюють нові робочі місця, наповнюють бюджет, допомагають забезпечувати соціальний захист, матимуть всебічну підтримку і допомогу служби зайнятості.

Про дотримання норм законодавства в частині мінімальних гарантій оплати праці доповіла начальник відділу праці Управління соціального захисту населення Ківерцівської РДА Віра Лучко.

Члени координаційного комітету обговорили проблемні питання та найбільш актуальні напрямки співпраці в питаннях участі в комісіях сприяння легалізації зайнятості населення.

Щодо реалізації положень Меморандуму співпраці між Волинським обласним центром зайнятості та Службою автомобільних доріг у Описание: 20171206_123645Волинській області виступили директор Ківерцівського РЦЗ Микола Музичук, начальник дільниці філії "Рожищенський автодор" Анатолій Іванов та Журавичівський сільський голова Алла Гонтар. При обговоренні цього питання вирішено поєднувати зусилля центру зайнятості, сільських, селищної рад, ОТГ та служби автомобільних доріг для впорядкування придорожніх смуг та доріг.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ківерцівського районного центру зайнятості Михайло Марчук поінформував присутніх про проведення моніторингу та прогнозування щодо поточних та перспективних потреб ринку праці району у професійних кадрах робітничих професій і кваліфікаційних вимог з боку роботодавців. Результати дослідження використовуються у профорієнтаційній діяльності центру зайнятості та формуванні прогнозних показників до бюджетної програми. Оксана Меріда, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Волинського ОЦЗ, розповіла учасникам координаційного комітету про компенсацію роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Учасниками координаційного комітету за результатами заходу були прийняті відповідні рішення та внесені пропозиції щодо регулювання ринку праці району.