16 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Переваги служби за контрактом!

Бути військовослужбовцем - завжди почесно
 
10.01.2018  |  Олександр Чорний, начальник відділу активної підтримки безробітних Ковельського МРЦЗ версія для друку
Бути військовослужбовцем - завжди почесно

Сьогодні професія військового одна з найпопулярніших в Україні. Це пояснюється тим, що всі охочі служити в українській армії за контрактом отримують не лише достойну зарплату, а й певні переваги.

На виконання Державної програми переходу Збройних сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом Ковельський міськрайонний центр зайнятості спільно працює з Ковельським об’єднаним військовим комісаріатом для забезпечення укомплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом. У рамках співпраці проводяться ярмарки вакансій та семінари, де пошукачам роботи розповідають про терміни контрактної служби, соціальні гарантії військовослужбовців та їхніх сімей, наявні вакансії у Збройних силах тощо.

Один із таких заходів для 23 безробітних відбувся 10 січня у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості.

«Служба в армії за контрактом – це можливість отримати безплатну вищу освіту, виплату одноразової грошової допомоги при укладенні контракту, також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, безоплатне медичне обслуговування та санітарно-курортне лікування за пільговою оплатою тощо» - розпочав захід лейтенант В. Гарасимків – офіцер відділення комплектування Ковельського ОМВК.

З переходом України на контракту службу суттєво підвищується конкурентоздатність військової служби на ринку праці – на цьому наголосили представники 14 ОМБР, командир взводу управління 1 Гсабатр 1 Гсадн молодший лейтенант А. Нестерук та старший навідник 1 Гсабатр 1 Гсадн старший солдат В. Назарчук, які були присутні на заході.

Присутніх ознайомили з актуальними вакансіями, процедурою відбору громадян для прийняття на військову службу.

Усі охочі отримали індивідуальні консультації та відповіді на безліч запитань, а також інформаційні листівки про військову службу за контрактом.

Служба за контрактом на ринку праці професія досить нова і стати контрактником в Збройних силах України - це дуже нелегкий, відповідальний вибір. Проте в умовах сьогодення це може стати надійним і стабільним доходом в сім’ю, а ще ‑ доброю школою на мужність і відповідальність, що притаманні справжнім чоловікам.

Для широкого інформування населення щодо умов військової служби за контрактом центр зайнятості склав календарний графік проведення таких заходів. Участь у них беруть представники військових частин, які мають вакантні місця на військову службу за контрактом та громадяни, які шукають роботу.