16 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Анонси подій

Увага! Вакансія юрисконсульта
 
10.01.2018  |  Волинський ОЦЗ версія для друку
Увага! Вакансія юрисконсульта

Волинський обласний центр зайнятості шукає працівника на заміщення вакантної посади провідного юрисконсульта Луцької районної філії Волинського обласного центру зайнятості.

Вимоги до кандидата: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст. Досвід роботи у сфері організації правової, правоосвітньої та претензійно-позовної роботи, співпраці з органами виконавчої служби. Стаж роботи за фахом не менш як один рік.

Досконале володіння державною мовою, основами діловодства, навиками роботи на персональному комп’ютерні та використання програмних засобів - Microsoft Office 2003-2013 (MS Word, MS Excel, MS Power Point), Mozilla Thunderbird,  Mozilla Firefox, Internet Explorer, Outlook Express.

З умовами роботи можна ознайомитися та подати документи особисто за адресою: м. Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 3-а, відділ по роботі з персоналом Волинського обласного центру зайнятості, тел.: 72-87-53, 72-50-52.