16 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Переваги служби за контрактом!

Контрактна служба - потреба сьогодення
 
10.01.2018  |  Алла Мадяр, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Іваничівського РЦЗ версія для друку
Контрактна служба - потреба сьогодення

В Іваничівському районному центрі зайнятості 10 січня відбувся ярмарок для пошукачів роботи з орієнтації на контрактну службу. На захід запросили начальника відділення забезпечення  Іваничівського військкомату – майора Володимира Лойка.

Обороняти державу - справа доволі важка та серйозна. Майор розповів про умови вступу на службу за контрактом, в деталях поінформував присутніх про державне забезпечення, котре гарантоване державою: гарантія стабільного грошового забезпечення; додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо); вільний вибір місця та умов служби по всій території України; можливість зробити кар’єру; високоякісне безплатне медичне обслуговування; можливість отримання заочної освіти під час служби; право на отримання заочної вищої освіти за рахунок Міністерства оборони після підписання другого контракту; щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі; додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні та інші, згідно з законом); право на отримання безоплатного житла; право на пенсію після 25 років вислуги.

Учасники обговорили умови вступу на контрактну службу та отримали вичерпні відповіді.