21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Анонси подій

Увага! Шукаємо юриста
 
11.01.2018  |  Волинський ОЦЗ версія для друку
Увага! Шукаємо юриста

Волинський обласний центр зайнятості шукає працівника на заміщення тимчасово вакантної посади провідного юрисконсульта Ківерцівського районного центру зайнятості на період відсутності основного працівника.

Вимоги до кандидата: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст. Досвід роботи у сфері організації правової, правоосвітньої та претензійно-позовної роботи, співпраці з органами виконавчої служби. Стаж роботи за фахом не менш як один рік.

Досконале володіння державною мовою, основами діловодства, навичками роботи на персональному комп’ютерні та використання програмних засобів - Microsoft Office 2003-2013 (MS Word, MS Excel, MS Power Point), Mozilla Thunderbird,  Mozilla Firefox, Internet Explorer, Outlook Express.

З умовами роботи можна ознайомитися та подати документи особисто за адресою: м. Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 3-а, відділ по роботі з персоналом Волинського обласного центру зайнятості, тел.: 72-87-53, 72-50-52.

 

 

_________