21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

З турботою про кожного
 
11.01.2018  |  Володимир-Волинський МРЦЗ версія для друку
З турботою про кожного

володимир11 січня в рамках проекту «Школа безпеки і порядку» у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Профілактика загальних захворювань».

Під час проведення семінару дільничий лікар-педіатр Володимир-Волинської АЗСМ №2 ЦПМСД Ірина Устінова акцентувала на тому, що особливе значення у системі профілактичних заходів у гігієні праці відводиться санітарно-гігієнічним і протиепідемічним заходам, що включають в себе вдосконалення технології та оздоровлення умов праці, попередження й лікування професійних захворювань; раннє виявлення та диспансеризація хворих із професійними і виробничо зумовленими захворюваннями, попередження професійних отруєнь. Особливу увагу приділили профілактиці спалаху кору та можливості проведення щеплення населення. 

Учасники семінару отримали відповіді з проблемних питань проведення медичних оглядів працівників, встановлення зв’язку захворювань у працівників з умовами виробництва, методичних матеріалів щодо надання вчасної допомоги потерпілим від травматизму, під час перебування їх в лікувально-профілактичних закладах, проведення огляду інвалідів праці медико-соціальними експертними комісіями.

Проведений захід сприятимете пропаганді здорового та безпечного способу життя.