21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Скайп-співбесіда з роботодавцем
 
12.01.2018  |  Горохівська районна філія Волинського ОЦЗ версія для друку
Скайп-співбесіда з роботодавцем

Для підвищення конкурентоспроможності клієнтів служби зайнятості на ринку праці фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості активно впроваджують в роботу нові технології в спілкуванні осіб, які шукають роботу, з  роботодавцями. Це підвищує ефективність самопрезентації безробітного та сприяє економії часу та коштів як пошукачів роботи, так і роботодавців.

11 січня працівники відділу взаємодії з роботодавцями організували скайп-співбесіду для безробітного Романа Шевчука, який претендує на посаду укладальника пиломатеріалів, деталей та виробів з деревини на ТзОВ «Пода Волинь». Під час відеорозмови обговорили безліч питань, зокрема, графік роботи на підприємстві, умови праці, заробітну плату та соціальні гарантії при працевлаштуванні. Інспектор з кадрів підприємства Ольга Турчинська дала повну характеристику актуальним вакансіям. В свою чергу Роман Шевчук розповів про свої вміння та навички, стаж та досвід роботи .

В результаті співбесіди безробітний висловив бажання відвідати підприємство для детального ознайомлення, а роботодавець одержав можливість познайомитися з претендентом на актуальну вакансію. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Михайло Козак запропонував провести стажування безробітного безпосередньо на виробництві, що дасть змогу підвищити його робітничу кваліфікацію та потому працевлаштувати на вакантне робоче місце.