21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Узгоджуємо питання співпраці з ОТГ
 
12.01.2018  |  Ж. Домбровська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Іваничівського РЦЗ версія для друку
Узгоджуємо питання співпраці з ОТГ

отг11 січня у рамках співпраці з Павлівською об’єднаною територіальною громадою директор Іваничівського районного центру зайнятості Гарік Татоян провів робочу зустріч із начальником  відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та містобудування Оксаною Стасюк щодо розробки Програми зайнятості населення.

Гарік Татоян надав методичну допомогу з питань формування нової Програми зайнятості населення. На сесію, що відбудеться в лютому, у регламент внесено питання прийняття Програми зайнятості населення сільської ради на 2018-2022 роки.

Також під час розмови обговорили перспективи розвитку громади, економічні, соціальні їх аспекти. Щодо роботи центру зайнятості, то першочергово  порушили питання створення нових робочих місць в громаді, розвитку підприємництва

Г. Татоян ще раз наголосив, що на сьогодні служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, постійно поліпшує обслуговування населення і роботодавців та завжди готова до конструктивної взаємодії на ринку праці. Сподіваємося, що існуючий досвід роботи та подальша співпраця центру зайнятості й ОТГ дозволить вирішити проблемні питання, бо лише спільні зусилля та координація є запорукою вирішення питань соціальної захищеності громадян та подолання безробіття.

Отже, в результаті зустрічі присутні обговорили заходи програми, конкретизували окремі напрямки запропонованого наразі проекту. Гарік Татоян подякував за розуміння важливості співпраці  служби  зайнятості та територіальної громади.