21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Зустріч задля спільного добра
 
12.01.2018  |  Маневицьки й РЦЗ версія для друку
Зустріч задля спільного добра

12 січня директор Маневицького районного центру зайнятості Юрій Корольчук провів робочу зустріч із головою Колківської ОТГ Олександром Палінкевичем та його заступниками. Під час зустрічі керівники обговорили питання проведення громадських робіт на території сіл, які належать до складу ОТГ, та намітили терміни проведення цих робіт. Олександр Палінкевич наголосив, що рішенням сесії Програма зайнятості населення об’єднаної громади на 2018 рік прийнята, а також затверджено перелік робіт, які є суспільно корисними для громади.

Директор районного центру зайнятості запропонував розглянути питання виділення коштів із місцевого бюджету для підтримки підприємців-початківців, які планують відкрити власну справу шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю і є жителями громади, навівши у приклад м. Ковель, де на 2018 рік виділено 30 тисяч гривень.

Юрій Корольчук наголосив, що на сьогодні служба зайнятості є сервісною установою, яка виконує соціальну функцію, постійно поліпшує обслуговування населення і роботодавців та завжди готова до співпраці. Надіємось, що досвід співпраці центру зайнятості та ОТГ дозволить вирішити проблемні питання щодо соціальної захищеності громадян від безробіття.