21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Знайди бажану пропозицію роботи
 
12.01.2018  |  Лідія Шеметило, провідний фахівець з питань зайнятості Шацької районної філії Волинського ОЦЗ версія для друку
Знайди бажану пропозицію роботи

Задля надання населенню оперативної інформації про попит і пропозиції робочої сили та формування активної поведінки громадян на ринку праці фахівці з питань зайнятості Шацької районної філії Волинського ОЦЗ Ольга Денисовець та Лідія Шеметило 12 січня відвідали шацький ринок, де в передсвятковий день було дуже людно. Фахівці служби зайнятості ознайомили жителів району з пропозиціями роботи у Шацькому районі та Волинській області, роздали довідкові матеріали про вакансії. А також наголосили, що всі, хто шукає роботу, можуть скористатись базою вакансій служби зайнятості з усієї країни. Окрім того, фахівці служби пояснили перехожим, що охочі працевлаштуватися сьогодні мають ефективні інструменти, щоб вибрати гідні вакансії у кращих роботодавців, створити власне резюме на інтернет-порталі «Труд», підписатися на отримання нових вакансій на власну електронну скриньку та багато іншого. А фахівці районної служби зайнятості завжди готові допомогти кожному.

Відвідувачі ринку переконались, що служба зайнятості – сервісна структура, яка не тільки виплачує допомогу по безробіттю, а працює, надаючи високоефективні послуги тим, хто шукає роботу, і тим, хто потребує кваліфікованих працівників.