21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Стажування - різновид підвищення кваліфікації майбутнього працівника
 
12.01.2018  |  Наталія Артемюк, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенської районної філії Волинського ОЦЗ версія для друку
Стажування - різновид підвищення кваліфікації майбутнього працівника

11 січня спеціалісти відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провели навчальний семінар для 15 роботодавців району - юридичних та фізичних осіб - на тему: «Порядок проведення безоплатного стажування безробітних на виробництві».

Стажування для роботодавця – найкращий спосіб перевірити спроможність потенційного працівника виконувати поставлені завдання. Для безробітного сприяє якісному виконанню своїх обов’язків, дає можливість проявити себе, показати свої кращі сторонни і водночас визначитись, чи це дійсно те, чого прагнув. Зважаючи на такі двосторонні переваги як для робітника, так і роботодавця, стажування як різновид підвищення кваліфікації використовує Рожищенська районна філія Волинського обласного центру зайнятості, аби ефективно працевлаштувати безробітних  і забезпечити  роботодавців кадрами необхідної їм кваліфікації.

За підсумками семінару приватний підприємець Ольга Андросюк запланувала організувати стажування для майбутнього працівника Тетяни Мосійчук безпосередньо на робочому місці.