16 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Проінформований - значить озброєний
 
12.01.2018  |  Інна Матвіюк, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості версія для друку
Проінформований - значить озброєний

Фахівці Луцького міського центру зайнятості 11 січня відвідали військовослужбовців, які проходять лікування та реабілітацію у Волинському обласному госпіталі для ветеранів війни.

Про послуги служби зайнятості, які можна отримати в центрі зайнятості, розповідала фахівець з питань зайнятості Тетяна Безушкевич. Присутні дізналися про перелік необхідних документів для отримання статусу безробітного, про послуги з тимчасової зайнятості, пошук роботи через базу вакансій на trud.gov.ua.

Фахівець відділу активної підтримки безробітних Інна Матвіюк ознайомила присутніх з можливістю відкрити власну справу за сприянням служби зайнятості.

Військовослужбовці пройшли тестування для виявлення схильності до ведення підприємницької діяльності.

Учасників заходу ознайомлено з перевагами ведення бізнесу:

-  відсутність обмежень (порівняно з вимогами вакансій у сфері найманої праці) щодо віку, статі, сімейного стану, стану здоров’я, освіти;

- самостійне планування робочого часу;

- гнучкий графік роботи;

- можливість неповної зайнятості.

Для підтримки потенційних підприємців у Луцькому міському центрі зайнятості функціонує Центр розвитку підприємництва, де можна зустрітися з компетентними фахівцями, отримати інформаційну та консультаційну підтримку.