17 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Служба зайнятості на шляху до якісних змін
 
10.01.2018  |  Сектор інформаційної роботи версія для друку
Служба зайнятості на шляху до якісних змін

9 січня у Володимирі-Волинському МРЦЗ відбулася виїзна нарада директорів міських, районних, міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості на чолі із директором Романом Романюком за участю керівництва району - першого заступника голови Володимир-Волинської міської ради Ярославом Матвійчуком, голів Володимир-Волинської райдержадміністрації Наталії Василець та Володимир-Волинської районної ради Романа Гука. Перш ніж розпочати роботу, гостям презентували нову будівлю міськрайонного центру зайнятості. Його директор Наталія Уколова провела для присутніх екскурсію. В деталях керівник розповіла про будівництво, що тривало із 2010 року. Це перше новозбудоване приміщення за останні роки. Відтепер клієнти центру зайнятості обслуговуватимуться в комфортних умовах.

Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк подякував місцевій владі за активну підтримку у будівництві центру і висловив сподівання, що ця співпраця на цьому не закінчиться. «Ми довго працювали, аби завершити це будівництво. Тож ми досягли своєї мети – служба зайнятості отримала нове обличчя. Але ми й надалі будемо працювати, щоб служба зайнятості перетворилася на нову сервісну соціальну службу, для якісного та ефективного надання послуг населенню», - резюмував керівник обласного центру зайнятості.

Під час наради керівний склад служби зайнятості обговорив проблемні питання реорганізації, заслухали результати керівників філій, які першими були реорганізовані. Вони поінформували про юридичні та кадрові нюанси, які виникали у них в процесі переходу, аби упередити ці проблеми у колег. Велику увагу приділили результатам діяльності служби у минулому році. Роман Романюк визначив пріоритетні завдання на перше півріччя роботи служби області. Головне серед них – це завершення процесу реорганізації в усіх базових центрах зайнятості, впровадження нових критеріїв роботи, де акцент буде на якості надання послуг. При цьому не варто забувати про здобуті результати, а, навпаки, розвивати. Це стосується тісної співпраці служби зайнятості із головами об’єднаних територіальних громад. Роман Романюк спрямував колег, аби вони працювали на випередження проблем.

Начальники профільних відділів обласного центру зайнятості ознайомили присутніх із динамікою роботи за 2017 рік та поінформували про те, як ефективно використовувати кошти на активні програми, що діють у службі. 

Звичайно, у світле свято Різдва Христового говорили не лише про роботу. Уся увага була господарям – колективу Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості – адже вони святкували новосілля. Цього чекали довгих вісім років. Усі: і працівники, і відвідувачі, і куратори будівництва тішилися досягнутим результатом. А радіти є чому! Чи не єдині в України, хто завершив нове будівництво, площа якого понад 1300 квадратів. І це все для поліпшення якості надання послуг відвідувачам. Директор центру зайнятості Наталія Уколова від усього колективу подякувала усім, хто долучився до будівництва, за моральну підтримку. «Безумовно, фінансова підтримку головна, але без вас усіх ми б цього не зробили. Щиро дякую», - резюмувала директор Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості.