22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Державній службі зайнятості - 27 років

Відгук роботодавця: служба зайнятості - кузня кадрів
 
11.01.2018  |  З повагою Вишневська С. (с. Павлівка) версія для друку
Відгук роботодавця: служба зайнятості - кузня кадрів

За 27 років своєї діяльності служба зайнятості допомогла багатьом: хтось отримував виплати у період безробіття, хтось навчався бути підприємцем і одержав одноразову виплату на створення власної справи, ще хтось зумів підвищити свою кваліфікацію і стати конкурентоспроможним на ринку праці. І таких прикладів ще можна перераховувати і перераховувати. Проте завжди приємно допомагати тим, хто тільки на старті кар‘єрного росту, – молоді. Фахівцям потрібно виокремити в людини одну рису і дати можливість її розвинути. Для цього служба зайнятості має багато інструментів. Одним з них скористалися відвідувачки Іваничівського районного центру зайнятості пані Вікторія та Валентина – за сприяння служби здобули професію, яка ближча до душі. Про свій досвід вони радо поділилися на сторінках нашого вебпорталу.

 

«Хочу висловити вдячність фахівцям Іваничівського районного центру зайнятості. За допомогою служби зайнятості двоє пошукачів роботи пройшли навчання  в Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за професією кухар. Дуже задоволені навчанням  та умовами. На момент звернення до служби зайнятості Вишневська Валентина та Ткачук  Вікторія були неповнолітніми. Після закінчення навчання в січні 2017 року здобули професію, працевлаштовані і на сьогодні успішно працюють.

Служба зайнятості адресно допомогла мені як роботодавцю отримати професійно підготовлених фахівців».