19 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Історії працевлаштування безробітних Волині. Виграє той, хто знає, де шукати
 
11.01.2018  |  О. Борисова, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Ківерцівського РЦЗ версія для друку
Історії працевлаштування безробітних Волині. Виграє той, хто знає, де шукати

lyhomankaЛюдина народилась, зростає, виховується і виходить у світ, щоб жити, працювати й творити хороше та добре. Звичайно, для того, щоб адаптуватись у сьогоднішньому  гіперактивному світі, молодь хоче все й відразу. Проте є і такі, які мають мрію і розуміють, що до неї треба рухатись, прикладаючи зусилля. І вони впевнено йдуть до неї.

У жовтні 2017 року після закінчення Ківерцівського медичного коледжу за спеціальністю медична сестра до Ківерцівського районного центру зайнятості в пошуках роботи звернулась Ірина Ященко. Молода дівчина знає, що хоче від життя, цілеспрямована, активна, толерантна. Спеціалісти центру зайнятості запропонували відзняти відеорезюме, де безробітна чітко висловила, яку роботу вона шукає і зазначила: «Медицина – це частина мого життя, я навчалась, знаючи, що буду допомагати людям у сьогоденні».

Прослухавши семінари з пошуку роботи, пані Ірина активно шукала роботу з допомогою спеціалістів центру зайнятості у різних медичних закладах міста Луцька.  Особистий консультант скерував безробітну на співбесіду до Луцької центральної районної клінічної лікарні. Вона успішно її пройшла і була працевлаштована на посаду сестра медична.

Успіх визначається схильністю людини до роботи, любов’ю працювати з людьми, а ще – цілеспрямованістю, бажанням працювати, а досягти мети допомагає районний центр зайнятості, яскраве підтвердження цьому є успіх Ірини Ященко.

 також на цю тему:
11.01.2018 11:54
Історії працевлаштування безробітних Волині. Живи та працюй в Україні