17 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Власна справа

Безробітних навчали, як заробляти на малині
 
11.01.2018  |  В. Козік, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Камінь-Каширського РЦЗ версія для друку
Безробітних навчали, як заробляти на малині

В рамках «Зимової агрошколи» в Камінь-Каширському районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Ягідництво. Сучасні технології вирощування». На захід запросили учасника проекту «Підтримка україно-польських ініціатив щодо розвитку садівництва та ягідництва у Волинській області» Володимира Цапа.

Пан Володимир має практичні навички з вирощування малини. Він відвідав тренінги за участю українських та польських тренерів, ознайомився з передовим досвідом ягідництва в діючих агропідприємствах України та Польщі. Тому з радістю поділився своїми враженнями та отриманими знаннями.

Учасників семінару ознайомили з особливостями вирощування ягідних культур, також слухачі обговорили проблемні питання, на які отримали конкретні поради та рекомендації. Щоб виростити високоякісну конкурентоспроможну продукцію, треба бути готовим до змін та до нових технологій. Служба зайнятості надає можливість кожному скористатись послугою професійного навчання і отримати нові знання за конкретним напрямом.