22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Безробітним розповіли про особливості захисту рослин
 
12.01.2018  |  Володимир-Волинський МРЦЗ версія для друку
Безробітним розповіли про особливості захисту рослин

Чергове заняття «Зимової агрошколи» відбулося 11 січня у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості. Цього разу державний інспектор Управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби Тетяна Грушевська розповіла про особливості захисту рослин. 

Пані Тетяна наголосила, що методи захисту рослин від хвороб і шкідників з року в рік удосконалюються. На сьогодні існує декілька основних видів захисту рослин, які багато садівників-аматорів застосовують на практиці. У методах захисту рослин від шкідників і хвороб можна виділити кілька груп: агротехнічні, фізико-механічні, хімічні та біологічні методи боротьби.

Цікавою виявилась інформація про використання попелу в господарстві, адже він може замінити і добриво, й фунгіциди та інсектициди. Пані Тетяна навела 11 дієвих способів, які обовязково застосує на практиці дбайливий господар.

Також лектор Леонідівна під час розмови з учасниками розкрила секрети правильного зберігання моркви і надала практичні поради, як вирощувати здорову розсаду.

Тетяна Грушевська відповіла на запитання учасників, які їх найбільше турбують, дала практичні поради щодо теми заняття і не тільки. Присутні також поділились власним досвідом. Такий конструктивний діалог допоміг його учасникам отримати знання корисні для використання у своєму господарстві.