17 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Про весняні прибутки дбаємо уже сьогодні
 
12.01.2018  |  Мар'яна Шелест, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Луцької районної філії Волинського ОЦЗ версія для друку
Про весняні прибутки дбаємо уже сьогодні

горбенко11 січня у Луцькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості в рамках проекту «Зимова агрошкола» відбувся навчальний семінар «Ефективне ведення сільського господарства» на тему: «Вирощування плодово-ягідних культур у Волинській області».

Участь у заході взяли директор департаменту агропромислового розвитку Ю. Горбенко, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Ю. Юрченко,  начальник відділу землеробства О. Книш та 11 безробітних - жителі сільської місцевості.

Директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко ознайомив присутніх із комплексною програмою розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2020 роки. Розповів про проект «Час для бізнесу», головна мета якого - розвиток малого та середнього підприємництва в сільській місцевості Волинської області України та Люблінського воєводства Польщі завдяки диверсифікації сільського господарства.

Начальник відділу землеробства Олександр Книш поінформував, що садівництво одна з важливих галузей сільськогосподарського виробництва, завдання якої - виробництво ягідних та плодових культур. Продукти, що отримує людина, вирощуючи плодові та ягідні культури, відзначаються високими смаковими якостями та містять необхідні поживні речовини. Лектор ознайомив присутніх з методами ретельної підготовки та утримання плодових насаджень, а також захистом молодих дерев від шкідників в осінньо-зимовий період, щоб сад був у доброму стані і щороку радував добрими врожаями. Корисними стали поради щодо підбору сортів для садіння, а також, як вчасно реагувати на появу шкідливих організмів для захисту від них. 

Спеціалісти служби зайнятості поінформували про можливості започаткування власної справи, зокрема, в сферах сільського господарства, зеленого туризму, інших та механізм надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Захід пройшов цікаво, інформативно та пізнавально. Присутні отримали відповіді на свої запитання та поділилися власним досвідом.

Сподіваємось, що такі заходи допоможуть безробітним отримати високі врожаї у садках, а, можливо, й започаткувати власну справу.

 

 

 

горбенко1