19 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Зустрічі з роботодавцями - шлях до пошуку нових вакансій
 
12.01.2018  |  Юрій Квачук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Турійського РЦЗ версія для друку
Зустрічі з роботодавцями - шлях до пошуку нових вакансій

10 січня директор Турійського районного центру зайнятості Олександр Швець провів зустріч із начальником Турійського житлово-комунального підприємства Георгієм Мельничуком.

Турійське ЖКП було створене у 2000 році і з того часу активно співпрацює з службою зайнятості. З часу створення і по теперішній час за сприяння Турійського районного центру зайнятості укомплектовано 146 вакантних посад. Також залучались безробітні до виконання тимчасових робіт. Ось і зараз пан Георгій поділився своїми планами роботи на майбутнє. І хоч нинішня зима не надто сувора, але погода примхлива, сніг та мороз можна чекати щодня, а не за горами весна, яка готує нові господарські клопоти. Працюючи на випередження проблеми, Георгій Мельничук попросив підшукати йому трактористів, аби поспілкуватись з ними, щоб мати кандидатів для майбутніх вакансій. В свою чергу пан Олександр запевнив, що двері центру зайнятості завжди відчинені, а його працівники готові надати будь яку допомогу.