19 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Мости співпраці з об'єднаною територіальною громадою
 
12.01.2018  |  Галина Луцюк, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Турійського РЦЗ версія для друку
Мости співпраці з об'єднаною територіальною громадою

Робота з новоствореними ОТГ зараз на часі. В Турійському районі ці утворення проходять активний процес становлення і організації, отже, роботи багато. Звісно, аби мати сильні позиції у майбутньому, службі зайнятості потрібно активно з ними співпрацювати і допомагати.

Так, 11 січня директор Турійського районного центру зайнятості Олександр Швець, начальник відділу Валерій Михалюк та колеги відвідали голову Турійської об’єднаної територіальної громади Олексія Безсмертного. Насамперед під час візиту розглянули та підписали угоду про співпрацю Турійської селищної ради та Турійського районного центру зайнятості.

Олексій Безсмертний поділився першими враженнями від роботи громади, зокрема, зважив на нові обсяги робіт, що добавились в результаті її утворення. Також він встиг ознайомитись з господарськими об’єктами на території сіл громади. Все це стало підґрунтям для розмови щодо проведення громадських робіт, адже об’єкти визначено, а кошти буде закладено найближчим часом. Не стояло осторонь і питання створення нових робочих місць, розвитку бізнесу на території громади. Пан Олексій розповів про бачення цього питання і висловив сподівання щодо спільної роботи з центром зайнятості в цьому напрямку.