28 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Правильно складане резюме - перший крок до працевлаштування
 
08.06.2016  |  Юлія Харічкова, начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості версія для друку
Правильно складане резюме - перший крок до працевлаштування

DSCN0304В рамках співпраці Луцького міського центру зайнятості з Центром розвитку кар’єри Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» проведено профорієнтаційні зустрічі з студентами-випускниками, які здобувають освіту в галузях туризму, документознавства, правознавства, здоров’я людини, фінансів та кредиту. Заходи проведено за участю менеджера громадської організації "Волинські перспективи" Наталії Литвиної.

Присутнім надано інформацію про сучасний ринок праці, актуальні вакансії, структуру та написання резюме, підготовку до співбесіди з роботодавцем.

Ринок праці розвивається настільки динамічно, що мати вузькопрофільні професійні навички недостатньо, потрібен універсальний набір додаткових знань, вмінь та навичок, які стануть в нагоді практично у всіх сферах діяльності. До таких вмінь відносяться навики грамотного та приємного спілкування, підвищення продуктивності праці, гнучкість, використання комп’ютера та оргтехніки, знання іноземних мов, комунікабельність, трудова етика. Все це необхідно розвивати для того, щоб бути більш затребуваним на ринку праці.

Існує конкуренція між претендентами на вакантні місця. Правильно складане резюме DSCN0329– перший крок до працевлаштування. До написання резюме потрібно ставитись відповідально, адже це документ, який презентує потенціал, знання та вміння пошукача роботи. І саме через резюме, в короткій формі, роботодавцю зрозуміло, чим один претендент відрізняється від іншого. Наскільки грамотно і чітко сформульовані думки в резюме, можна судити про рівень професіоналізму та загальної культури особи. Наступним кроком для працевлаштування після написання резюме є співбесіда з роботодавцем, до якої слід заздалегідь підготовитись.

DSCN0322Студентів ознайомлено з можливостями можливості мережі Інтернет-порталу «Труд», що дає змогу розмістити резюме та переглянути актуальні вакансії, як у місті Луцьку, так і в Україні.

Бажаємо майбутнім випускникам бути успішними та конкурентоспроможними на ринку праці. Сподіваємось, що інформація, яку молоді особи отримали на заходах, пришвидшить їхнє працевлаштування.