24 липня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

У рамках тісної співпраці
 
03.10.2012  |  Турійський РЦЗ версія для друку
У рамках тісної співпраці

http://turrcz.ucoz.ru/_nw/0/s35993505.jpg2 жовтня на території Турійського району за сприяння районного центру зайнятості відбувся цикл ярмарків вакансій задля задоволення потреб у працівниках ТОВ «Птахокомплекс Губин» під гаслом: «Знайдемо роботу разом».

Ярмарки відбулись у п'яти населених пунктах району: с. Новий Двір, с. Купичів, с. Туличів, смт. Турійськ, с. Соловичі. В цілому у ярмарках вакансій цього дня взяли участь понад 60 осіб.

Очевидно, що селян зацікавила пропозиція роботи на переробному комплексі у місті Нововолинську з достойною заробітною платою (до 2500 грн.), соціальним пакетом, забезпеченням перевезення до місця роботи транспортом роботодавця. В результаті проведених заходів на запропоновані вакансії зголосились понад 20 осіб.

Зауважимо, що це не перша акція щодо працевлаштування пошукачів роботи в агропромислову групу «Пан Курчак» на Турійщині. Тісній співпраці районного центру зайнятості та агроформування вже понад 5 років.

 

На фото: під час заходу в Турійському районному центрі зайнятості