20 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Служба зайнятості - людям з інвалідністю

Сприяємо зайнятості
 
18.03.2013  |  Юлія Іщук, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Володимир-Волинського МРЦЗ версія для друку
Сприяємо зайнятості

IMG_5348Державна служба зайнятості приділяє значну увагу соціально-незахищеним верствам населення, в тому числі людям з особливими потребами. У разі звернення такої людини до центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні, розробляється індивідуальний план її працевлаштування. Нещодавно у приміщенні Володимир-Волинсьького міськрайонного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

IMG_5345У заході взяли участь представники ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», Володимир-Волинського підприємства «Родючість», КП «Полігон» та 14 пошукачів роботи.

Підприємства потребують укомплектування таких вакансій: двірник, зоотехнік, інженер (хімічні технології), тракторист, технолог з кормовиробництва, фельдшер ветеринарної медицини, слюсар-інструментальник. Поряд з тим, спеціалісти центру зайнятості надали безробітним інформацію й про інші актуальні вакансії.

В результаті проведеного ярмарку, враховуючи програми реабілітації людей з інвалідністю, фахівці міськрайонного центру зайнятості видали 6 направлень на працевлаштування.

 

На фото: під час заходу