26 травня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям

Результати співпраці

Соціально-відповідальні роботодавці Волині

Пропонуємо Вашій увазі інформацію про соціально-відповідальних роботодавців Волині. Матеріали в рубриці систематично оновлюються та доповнюються »

Міні-ярмарок вакансій на потребу роботодавця
23.05.2017

Днями в Локачинському районному центрі зайнятості на міні-ярмарку шукали працівників на потребу приватного підприємства "Фруктекспол" за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва »

Результат залежить від наполегливості
23.05.2017

Днями відбулася виїзна зустріч фахівців Локачинського районного центру зайнятості з представниками підприємств: керівником КП "Локачі Агробуд" Валентиною Пилипчук та головним бухгалтером приватного підприємства "ФруктЕксПол" Зоєю Поліщук, головою ФГ "Наталія І.П." Наталією Політило »

Ярмарок вакансій допоміг знайти працівників
18.05.2017

Днями у Рожищенському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій з підбору персоналу для ТзОВ "Пакко Холдинг »

Громадські роботи на Турійщині завжди актуальні
18.05.2017

Двоє громадян з смт Турійська та села Сомин зацікавились можливістю додаткового заробітку та звернулись до відділу взаємодії з роботодавцями Турійського районного центру зайнятості. Фахівці служби оперативно підшукали безробітним роботу »

Тимчасова зайнятість: користь - для громади, дохід - для безробітних
18.05.2017

Нині працівники Маневицького районного центру зайнятості, організовуючи оплачувані громадські роботи, активно співпрацюють з місцевими сільськими головами. Загалом до суспільно значимих робіт з початку 2017 року залучено 71 особу з числа безробітних »

"Роботодавцю - компенсація, безробітному - робоче місце"
18.05.2017

Нещодавно в Любомльському районному центрі зайнятості провели семінар для роботодавців на тему: "Роботодавцю - компенсація, безробітному - робоче місце »

У дитячому центрі - новий адміністратор
12.05.2017

Голова правління ГО "Центр розвитку дитини" Людмила Вознюк звернулася до Луцького міського центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні робочого місця за посадою "адміністратор" для дитячого центру "Розмовляйко". Аби допомогти роботодавцю, фахівці організували міні-ярмарок безпосередньо в дитячому центрі »

Індивідуальна зустріч із селищним головою
11.05.2017

Нещодавно директор Маневицького районного центру зайнятості Юрій Корольчук провів чергову індивідуальну робочу зустріч із роботодавцем - селищним головою Олександром Гаврилюком »

Чергова зустріч з надійним партнером
11.05.2017

10 травня директор Камінь-Каширського районного центру Л. Дзямко зустрілася з начальником СМП "Камінь-Каширськагробуд" М. Дзямко »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »