26 травня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Вибір професії

Професійна орієнтація в службі зайнятості

Професійна орієнтація виступає як пріоритетний напрямок у формуванні активної політики зайнятості, досягненні продуктивної зайнятості населення »

Якими будуть професії майбутнього

На сьогодні багато розмовляють про професії, що будуть затребувані в наступному році, але давайте підемо далі й поміркуємо, які фахівці будуть затребувані в майбутньому.
Наведемо список найбільш актуальних професій майбутнього, складений одним з авторитетних статистичних агентств на підставі розвитку світової економіки та тенденції технічного прогресу. »

Вибір професії - найважливіше рішення, яке потрібно ухвалювати ще в старшій школі

При обговоренні питання щодо майбутньої професії більшість учнів віддають перевагу батькам і частково вчителям. Часто виникає конфлікт інтересів у сім'ї, коли батьки наполягають на абсолютно неприйнятній для підлітка професії, не беручи до уваги його мрій, побажань, схильності. Фахівці виділили низку порад як для батьків, так і старшокласників »

Професію можна вибирати за датою народження

Для оцінювання професійних якостей можна звернутися за допомогою до астрології та нумерології. На думку фахівців, точність такої оцінки становить близько 80% »

Цікава робота

З дитинства нас запитують: "Ким ти хочеш бути?" (або ж у більш коректній формі: "Ким ти хочеш стати?"). Відповідь залежить від віку запитуваного, його настрою на той момент і серйозності ставлення до проблеми. Тільки не слід розраховувати, що в такий спосіб відбудеться повна профорієнтація. Не кожен дорослий здатен відповісти на це запитання, а для дитини чи підлітка це взагалі дуже важко »

Подорож у світ професій

Який шлях обрати молодій людині? Якщо вчитись далі, то як дізнатись, до якої сфери діяльності є нахили, щоб не помилитися у виборі? Хто може допомогти з'ясувати, куди йти далі, щоб у подальшому не заповнити нішу безробітних або працюючих не за фахом? Рекомендуємо Вам рубрику "Подорож у світ професій", яка поінформує молодь про особливості робітничих професій, які затребувані роботодавцям сьогодні: »

Школярам показали, як працює швейний цех
26.05.2017

25 травня фахівці Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію для учнів 5-го класу Володимир-Волинської ЗОШ №1. Діти відвідали швейне підприємство ПАТ "Луга »

Вибір професії залежить від рівня обізнаності
26.05.2017

25 травня, в Горохівській загальноосвітній школі №1 ім. Івана Франка відбувся профінформаційний захід для учнів 9 та 10 класів »

Вибір професії - відповідальність перед собою
24.05.2017

Профорієнтатор Іваничівського районного центру зайнятості спільно з керівником Іваничівського бюро безоплатної правової допомоги Надією Адамович завітали в школу села Жашковичі »

Школярам розповіли, чим керуватися при виборі професії
23.05.2017

Цими днями фахівці Маневицького районного центру зайнятості на ярмарку професій в районній бібліотеці детально з окремими професіями ознайомлювали учнів 10-х класів Маневицької ЗОШ №2 - гімназія ім. А. П. Бринського »

Свідомий вибір свого професійного майбутнього
23.05.2017

Днями профорієнтатор Іваничівського районного центру зайнятості завітала до учнів школи села Заболотці, аби допомогти школярам розширити уявлення про світ професій та зробити правильний свідомий вибір свого професійного майбутнього »

Перукар - професія творча
22.05.2017

Днями відбулася презентація роботодавця - підприємця Людмили Шлапай та робітничої професії перукаря для дев'ятикласників Старовижівської школи-гімназії »

Зустріч з батьками випускників
19.05.2017

18 травня фахівці Луцького міського центру зайнятості були присутні на батьківських зборах в Луцькому НВК "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського »

Уроки реального трудового життя
18.05.2017

Нещодавно для учнів випускних класів у школах району сіл Бірки, Погулянка, Мала Глуша, Велика Глуша, Щитинь фахівці Любешівського районного центру зайнятості провели профорієнтаційні заходи "Урок реального трудового життя »

Що потрібно знати, обираючи професію
16.05.2017

Вибір майбутньої професії часто викликає суперечки батьків та дітей. Адже батьки впевнені, що вони краще знають життя, а діти хочуть обирати самостійно, оскільки це - їхнє майбутнє. Для того, щоб знайти золоту середину, варто прислухатися до порад фахівців служби зайнятості »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »