24 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Вибір професії

Професійна орієнтація в службі зайнятості

Професійна орієнтація виступає як пріоритетний напрямок у формуванні активної політики зайнятості, досягненні продуктивної зайнятості населення »

Якими будуть професії майбутнього

На сьогодні багато розмовляють про професії, що будуть затребувані в наступному році, але давайте підемо далі й поміркуємо, які фахівці будуть затребувані в майбутньому.
Наведемо список найбільш актуальних професій майбутнього, складений одним з авторитетних статистичних агентств на підставі розвитку світової економіки та тенденції технічного прогресу. »

Вибір професії - найважливіше рішення, яке потрібно ухвалювати ще в старшій школі

При обговоренні питання щодо майбутньої професії більшість учнів віддають перевагу батькам і частково вчителям. Часто виникає конфлікт інтересів у сім'ї, коли батьки наполягають на абсолютно неприйнятній для підлітка професії, не беручи до уваги його мрій, побажань, схильності. Фахівці виділили низку порад як для батьків, так і старшокласників »

Професію можна вибирати за датою народження

Для оцінювання професійних якостей можна звернутися за допомогою до астрології та нумерології. На думку фахівців, точність такої оцінки становить близько 80% »

Цікава робота

З дитинства нас запитують: "Ким ти хочеш бути?" (або ж у більш коректній формі: "Ким ти хочеш стати?"). Відповідь залежить від віку запитуваного, його настрою на той момент і серйозності ставлення до проблеми. Тільки не слід розраховувати, що в такий спосіб відбудеться повна профорієнтація. Не кожен дорослий здатен відповісти на це запитання, а для дитини чи підлітка це взагалі дуже важко »

Подорож у світ професій

Який шлях обрати молодій людині? Якщо вчитись далі, то як дізнатись, до якої сфери діяльності є нахили, щоб не помилитися у виборі? Хто може допомогти з'ясувати, куди йти далі, щоб у подальшому не заповнити нішу безробітних або працюючих не за фахом? Рекомендуємо Вам рубрику "Подорож у світ професій", яка поінформує молодь про особливості робітничих професій, які затребувані роботодавцям сьогодні: »

"Моя майбутня професія"
19.07.2017

18 липня фахівці Горохівського районного центру зайнятості спільно із координатором ГО "Волинські перспективи" відвідали дитячий табір ПЗОВ "Веселка" в селі Терешківці та провели профорієнтаційні заходи для школярів »

Діти - наше майбутнє
19.07.2017

Фахівці Луцького міського центру зайнятості спільно з представником Обласного молодіжного центру Заріною Дацик провели профорієнтаційний захід для молоді у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Табір "Сонячний »

"Обираємо професійне майбутнє разом: батьки і діти"
19.07.2017

17 липня в Рожищенському районному центрі зайнятості провели тренінг "Обираємо професійне майбутнє разом: батьки і діти" за участю тренера ВОГМО "Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив" Заріни Дацик »

"Відпочиваємо та професію обираємо"
18.07.2017

Луцький районний центр зайнятості спільно з ВОГМО "Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив" в рамках програми "Сприяння зайнятості молоді - 2017" днями провів профорієнтаційний захід для відпочиваючих дітей віком 14-16 років у таборі "Ровесник »

"Подорож у світ професій"
12.07.2017

Спеціалісти Ковельського міськрайонного центру зайнятості 11 липня провели профорієнтаційний захід "Подорож у світ професій" на базі оздоровчого табору "Оберіг", що розмістився на березі мальовничого озера в селі Уховецьк Ковельського району »

Відпочиваємо навчаючись
12.07.2017

Вихованці літнього табору, який діє на базі Комунального закладу "Луцький міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Луцької міської ради" 11 липня завітали до Луцького міського центру зайнятості »

"Майстерня професій"
11.07.2017

10 липня Луцький районний центр зайнятості спільно з Громадською організацією "Левеня" в рамках літнього табору "Майстерня професій" провів профорієнтаційний захід для діток 4-8 років »

Діти у "Сонячному" змагалися у знанні професій
10.07.2017

В черговий раз для нової зміни відпочиваючих дітей в оздоровчому таборі "Сонячний" нещодавно відбувся профорієнтаційний захід, який провели профорієнтатор Луцького районного центру зайнятості Наталія Дорофей спільно з менеджером проектів громадської організації "Волинські перспективи" Наталією Литвиною »

Екскурсія на тролейбусі для дошкільнят
26.06.2017

Фахівці Луцького міського центру зайнятості 26 червня провели економічну екскурсію на тролейбусі по місту Луцьку для дітей та вихователів Дошкільного навчального закладу №3 Луцької міської ради »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »