22 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Вибір професії

Професійна орієнтація в службі зайнятості

Професійна орієнтація виступає як пріоритетний напрямок у формуванні активної політики зайнятості, досягненні продуктивної зайнятості населення »

Якими будуть професії майбутнього

На сьогодні багато розмовляють про професії, що будуть затребувані в наступному році, але давайте підемо далі й поміркуємо, які фахівці будуть затребувані в майбутньому.
Наведемо список найбільш актуальних професій майбутнього, складений одним з авторитетних статистичних агентств на підставі розвитку світової економіки та тенденції технічного прогресу. »

Вибір професії - найважливіше рішення, яке потрібно ухвалювати ще в старшій школі

При обговоренні питання щодо майбутньої професії більшість учнів віддають перевагу батькам і частково вчителям. Часто виникає конфлікт інтересів у сім'ї, коли батьки наполягають на абсолютно неприйнятній для підлітка професії, не беручи до уваги його мрій, побажань, схильності. Фахівці виділили низку порад як для батьків, так і старшокласників »

Професію можна вибирати за датою народження

Для оцінювання професійних якостей можна звернутися за допомогою до астрології та нумерології. На думку фахівців, точність такої оцінки становить близько 80% »

Цікава робота

З дитинства нас запитують: "Ким ти хочеш бути?" (або ж у більш коректній формі: "Ким ти хочеш стати?"). Відповідь залежить від віку запитуваного, його настрою на той момент і серйозності ставлення до проблеми. Тільки не слід розраховувати, що в такий спосіб відбудеться повна профорієнтація. Не кожен дорослий здатен відповісти на це запитання, а для дитини чи підлітка це взагалі дуже важко »

Подорож у світ професій

Який шлях обрати молодій людині? Якщо вчитись далі, то як дізнатись, до якої сфери діяльності є нахили, щоб не помилитися у виборі? Хто може допомогти з'ясувати, куди йти далі, щоб у подальшому не заповнити нішу безробітних або працюючих не за фахом? Рекомендуємо Вам рубрику "Подорож у світ професій", яка поінформує молодь про особливості робітничих професій, які затребувані роботодавцям сьогодні: »

Як знайти себе на ринку праці
20.09.2017

Задля формування навичок усвідомленого професійного вибору спеціалісти Нововолинського міського центру зайнятості провели профорієнтаційний урок для учнів 10-го класу Нововолинської ЗОШ №2 »

Ким бути, щоб не стати безробітним?
19.09.2017

Днями спеціалісти Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості завітали до учнів школи міста Устилуг, аби ознайомити старшокласників зі світом професій, ситуацією на ринку праці, перспективами його розвитку »

Учнів зорієнтували у світі професій
15.09.2017

13 вересня профорієнтатор Луцького районного центру зайнятості Наталія Дорофей провела захід в Княгининівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. та Княгининівській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ст »

Вибір професії починається з садочка
12.09.2017

Працівники Турійського районного центру зайнятості восьмого та одинадцятого вересня відвідали дошкільні заклади селища, щоби інформувати вихованців цих закладів про особливості різноманітних професій »

Зроби правильний вибір - будь професіоналом
11.09.2017

З початком навчального року профорієнтатор Іваничівського районного центру зайнятості активізувала профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді, завітавши в школу села Завидів »

На допомогу батькам старшокласників
07.09.2017

На батьківських зборах, що проводилися в КЗ "Луцький НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" для батьків учнів 6 (10) Б класу, спеціаліст із профорієнтації ознайомила з послугами служби зайнятості »

Школярам на допомогу
05.09.2017

Фахівці Луцького міського центру зайнятості з початком нового навчального року поспішають на зустрічі з учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Допомогти старшокласникам зорієнтуватися серед затребуваних професій, розібратися з діяльністю підприємств в регіоні, визначитися, яка професія приноситиме задоволення і матеріальний достаток - саме з такою метою працювали з дев'ятикласниками Луцького навчально-виховного комплексу № 9 »

У таборі "Світанок" відпочивали і професію обирали
16.08.2017

Фахівець Ківерцівського районног центру зайнятості спільно з тренером Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив Вікторією Врублевською відвідали табір "Світанок" (с.Дачне, Ківерцівського району). Основна тема зустрічі - "Відпочиваємо - професію вибираємо" »

Твоє життя - твій вибір
07.08.2017

Літо, сонце, веселі й радісні діти зустріли фахівців Іваничівського центру зайнятості, які завітали до дитячого табору відпочинку "Барвінок" у селі Павлівка Іваничівського району із профорієнтаційною метою під девізом "Твоє життя - твій вибір »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »