21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Вибір професії

Професійна орієнтація в службі зайнятості

Професійна орієнтація виступає як пріоритетний напрямок у формуванні активної політики зайнятості, досягненні продуктивної зайнятості населення »

Якими будуть професії майбутнього

На сьогодні багато розмовляють про професії, що будуть затребувані в наступному році, але давайте підемо далі й поміркуємо, які фахівці будуть затребувані в майбутньому.
Наведемо список найбільш актуальних професій майбутнього, складений одним з авторитетних статистичних агентств на підставі розвитку світової економіки та тенденції технічного прогресу. »

Вибір професії - найважливіше рішення, яке потрібно ухвалювати ще в старшій школі

При обговоренні питання щодо майбутньої професії більшість учнів віддають перевагу батькам і частково вчителям. Часто виникає конфлікт інтересів у сім'ї, коли батьки наполягають на абсолютно неприйнятній для підлітка професії, не беручи до уваги його мрій, побажань, схильності. Фахівці виділили низку порад як для батьків, так і старшокласників »

Професію можна вибирати за датою народження

Для оцінювання професійних якостей можна звернутися за допомогою до астрології та нумерології. На думку фахівців, точність такої оцінки становить близько 80% »

Цікава робота

З дитинства нас запитують: "Ким ти хочеш бути?" (або ж у більш коректній формі: "Ким ти хочеш стати?"). Відповідь залежить від віку запитуваного, його настрою на той момент і серйозності ставлення до проблеми. Тільки не слід розраховувати, що в такий спосіб відбудеться повна профорієнтація. Не кожен дорослий здатен відповісти на це запитання, а для дитини чи підлітка це взагалі дуже важко »

Подорож у світ професій

Який шлях обрати молодій людині? Якщо вчитись далі, то як дізнатись, до якої сфери діяльності є нахили, щоб не помилитися у виборі? Хто може допомогти з'ясувати, куди йти далі, щоб у подальшому не заповнити нішу безробітних або працюючих не за фахом? Рекомендуємо Вам рубрику "Подорож у світ професій", яка поінформує молодь про особливості робітничих професій, які затребувані роботодавцям сьогодні: »

Ким я хочу стати у майбутньому…
21.11.2017

Працівники Локачинського районного центру зайнятості провели профорієнтаційний урок у Затурцівській спеціалізованій школі-інтернаті »

Твій вибір має бути правильним
20.11.2017

Луцький районний центр зайнятості завітав до Усичівської та Буянівської загальноосвітніх шкіл із профорієнтаційними уроками, які створені в рамках квесту "Твій вибір »

Обираю професію - обираю майбутнє
20.11.2017

Фахівці Ратнівського районного центру зайнятості організували зустріч з вчителями та учнями 9 класів загальноосвітньої школи-гімназії №1 смт Ратне в рамках квесту "Твій вибір »

Твої можливості - твій вибір
17.11.2017

В рамках профорієнтаційного квесту "Твій вибір" відбувся захід для учнів загальноосвітніх навчальних закладів за участю профорієнтатора Камінь-Каширського районного центру зайнятості »

"Кроки до успішного вибору професії"
17.11.2017

Нещодавно фахівці Горохівського районного центру зайнятості відвідали три навчально-виховних заклади: ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Печихвости, с. Підбереззя та ЗОШ І-ІІ ступенів с. Стрільче, де провели профінформаційний урок для учнів 9-11 класів на тему: "Кроки до успішного вибору професії »

"Правильний вибір професії - важливий крок у житті"
16.11.2017

В рамках профорієнтаційного квесту "Твій вибір" спільно з працівниками Бібліотеки - філії №2 Нововолинської ЦБС відбувся профорієнтаційний захід для школярів Нововолинської загальноосвітньої школи №3 на тему: "Правильний вибір професії - важливий крок у житті »

День відкритих дверей для турійських школярів
10.11.2017

Доброю традицією стали Дні відкритих дверей Турійського районного центру зайнятості для майбутніх випускників шкіл району. Чергова зустріч відбулась 10 листопада для 27-ми учнів Турійської загальноосвітньої школи І-ІІІ »

Відкриваємо двері школярам
10.11.2017

Луцький міський центр зайнятості 9 листопада радо відчинив свої двері школярам. У стіни закладу у супроводі класного керівника завітали учні 9-го класу загальноосвітньої школи №9. Зустріла їх начальник відділу активної підтримки безробітних Юлія Харічкова, яка і розпочала знайомство зі світом професій »

Твій вибір - життєвий успіх
09.11.2017

Нещодавно відбулася зустріч школярів ЗОШ №5 міста Ковеля із представниками різних професій »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »