24 червня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Власна справа

Відкрийте власну справу за сприянням державної служби зайнятості!

Зареєстровані безробітні з числа застрахованих осіб, яким виповнилося 18 років та які не можуть бути працевлаштовані за сприяння центру зайнятості протягом місяця у зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи, за їхнім бажанням допомога по безробіттю може виплачуватись одноразово для організації підприємницької діяльності »

"Підприємливі люди волинського села"

Сільське господарство та дрібнотоварне виробництво, побутове обслуговування, народні промисли та ремесла - головні сфери малого бізнесу, який відважилися розпочати мешканці сільської місцевості за сприяння Державної служби зайнятості. Їхні ідеї представлені у фотоальбомі "Підприємливі люди волинського села" »

Як написати бізнес-план

Для розробки конкурентоспроможного бізнес-плану його розроблювач повинен володіти повною й вичерпною інформацією про діяльність компанії, без цього бізнес-план не буде точно відображати стан справ, і наслідку реалізації проекту по такому бізнес-плані можуть бути катастрофічними для Вашої компанії »

Обговорили перспективи самозайнятості
19.06.2017

Локачинський районний центр зайнятості у рамках освітнього проекту "Школа підтримки культури та туризму" і збирає у своїх стінах безробітних, щоб відкрити нові можливості зеленого туризму »

Безробітні навчалися підприємництву
12.06.2017

12 червня 13 безробітних завершили двотижневе навчання на курсах цільового призначення за напрямком "Підприємець-початківець" на базі Волинського коледжу Національного університету харчових технологій »

Старт "Школи підтримки культури й туризму" на Горохівщині
29.05.2017

25 травня в Горохівському районному центрі зайнятості розпочала роботу "Школа підтримки культури й туризму »

Історія працевлаштування безробітних Волині. Відкрити власний бізнес допомогла служба зайнятості
26.05.2017

Започаткування власної справи - рішучий і виважений крок. Відважитися на нього Івану Бощуку допомогли фахівці служби зайнятості, які вчасно підказали безробітному, як правильно започаткувати свій бізнес і при цьому скористатися фінансовою підтримкою служби »

Задля відродження забутих промислів та народних ремесел
25.05.2017

25 травня в Камінь-Каширському районному центрі зайнятості відбувся тренінг із розвитку власної справи проекту "Дорога додому" за участю ГО "Волинські перспективи". Цей проект проводився за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Сполучених Штатів в Україні у партнерстві з Волинською обласною службою зайнятості »

Зелений туризм - можливість заробітку для селян
25.05.2017

У рамках освітнього проекту "Школа підтримки культури і туризму", спрямованого на започаткування власного бізнесу в сфері туризму та обслуговування населення, відродження народних промислів, у Луцькому районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: "Сільський туризм як альтернатива для започаткування власної справи »

Історії працевлаштування безробітних Волині. Підприємництво - це шлях до успіху, якому сприяє державна служба зайнятості
27.04.2017

В Локачинський районний центр зайнятості звернулась Зінаїда Грицюк. Жінка працювала сторожем, пізніше продавцем непродовольчих товарів. Але в міру обставин, що виникли, залишилась без роботи. На перший погляд ніби типова ситуація, але не для неї. Не працювати молода жінка не звикла і тому не приховувала своєї тривоги чи працевлаштується у маленькому селищі »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »