13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Вибір професії

Професійна орієнтація в службі зайнятості

Професійна орієнтація виступає як пріоритетний напрямок у формуванні активної політики зайнятості, досягненні продуктивної зайнятості населення »

Якими будуть професії майбутнього

На сьогодні багато розмовляють про професії, що будуть затребувані в наступному році, але давайте підемо далі й поміркуємо, які фахівці будуть затребувані в майбутньому.
Наведемо список найбільш актуальних професій майбутнього, складений одним з авторитетних статистичних агентств на підставі розвитку світової економіки та тенденції технічного прогресу. »

Вибір професії - найважливіше рішення, яке потрібно ухвалювати ще в старшій школі

При обговоренні питання щодо майбутньої професії більшість учнів віддають перевагу батькам і частково вчителям. Часто виникає конфлікт інтересів у сім'ї, коли батьки наполягають на абсолютно неприйнятній для підлітка професії, не беручи до уваги його мрій, побажань, схильності. Фахівці виділили низку порад як для батьків, так і старшокласників »

Професію можна вибирати за датою народження

Для оцінювання професійних якостей можна звернутися за допомогою до астрології та нумерології. На думку фахівців, точність такої оцінки становить близько 80% »

Цікава робота

З дитинства нас запитують: "Ким ти хочеш бути?" (або ж у більш коректній формі: "Ким ти хочеш стати?"). Відповідь залежить від віку запитуваного, його настрою на той момент і серйозності ставлення до проблеми. Тільки не слід розраховувати, що в такий спосіб відбудеться повна профорієнтація. Не кожен дорослий здатен відповісти на це запитання, а для дитини чи підлітка це взагалі дуже важко »

Подорож у світ професій

Який шлях обрати молодій людині? Якщо вчитись далі, то як дізнатись, до якої сфери діяльності є нахили, щоб не помилитися у виборі? Хто може допомогти з'ясувати, куди йти далі, щоб у подальшому не заповнити нішу безробітних або працюючих не за фахом? Рекомендуємо Вам рубрику "Подорож у світ професій", яка поінформує молодь про особливості робітничих професій, які затребувані роботодавцям сьогодні: »

Ярмарок професій для правильності професійного вибору
13.12.2017

Фахівці Іваничівського районного центру зайнятості провели в Поромівській загальноосвітній школі профорієнтаційний захід, котрий відвідали учні випускних 9-11-х класів »

Учням про професії
13.12.2017

День відкритих дверей відбувся у Старовижівському районному центрі зайнятості. Його організували для учнів 9-го класу ЗОШ І-ІІ ступеня села Секунь »

Ярмарок професій для старшокласників
13.12.2017

Нещодавно в Маневицькому районному центрі творчості дітей та юнацтва відбувся ярмарок професій для старшокласників та випускників району »

Ковельський ярмарок освітніх послуг
13.12.2017

На Ковельщині відбувся ярмарок професій для учнів випускних класів Дубівської, Люблинецької та Поворської об'єднаних територіальних громад, до якого долучилися фахівці з профорієнтації Ковельського міськрайонного центру зайнятості »

Твій вибір
11.12.2017

В рамках квесту "Твій вибір" фахівці Любешівського районного центру зайнятості провели профорієнтаційні заходи для учнів 11 класів ОНЗ Любешівський НВК-"ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія »

Твій вибір має бути обґрунтованим
11.12.2017

В рамках проведення профорієнтаційного квесту третього етапу "Твій вибір" фахівці Нововолинського міського центру зайнятості відвідали Нововолинську загальноосвітню школу №7 »

Своє майбутнє плануй уже сьогодні
11.12.2017

У Палаці учнівської молоді міста Ковеля для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району організували та провели традиційний ярмарок професій »

Орієнтуємо на майбутню професію
11.12.2017

У Будинку дитячої та юнацької творчості міста Горохова відбулася щорічна зустріч учнів випускних класів шкіл району з представниками навчальних закладів »

Пізнавально про професії
08.12.2017

У рамках проведення службою зайнятості профорієнтаційного квесту "ТВІЙ вибір" 7 грудня Турійський районний центр зайнятості організував екскурсію в Філію ФГ "АМІЛА" "Пекарня "Хлібний Край", яке планує збільшувати обсяги виробництва та сприяти працевлаштуванню незайнятого населення району »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »