18 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Вибір професії

Професійна орієнтація в службі зайнятості

Професійна орієнтація виступає як пріоритетний напрямок у формуванні активної політики зайнятості, досягненні продуктивної зайнятості населення »

Якими будуть професії майбутнього

На сьогодні багато розмовляють про професії, що будуть затребувані в наступному році, але давайте підемо далі й поміркуємо, які фахівці будуть затребувані в майбутньому.
Наведемо список найбільш актуальних професій майбутнього, складений одним з авторитетних статистичних агентств на підставі розвитку світової економіки та тенденції технічного прогресу. »

Вибір професії - найважливіше рішення, яке потрібно ухвалювати ще в старшій школі

При обговоренні питання щодо майбутньої професії більшість учнів віддають перевагу батькам і частково вчителям. Часто виникає конфлікт інтересів у сім'ї, коли батьки наполягають на абсолютно неприйнятній для підлітка професії, не беручи до уваги його мрій, побажань, схильності. Фахівці виділили низку порад як для батьків, так і старшокласників »

Професію можна вибирати за датою народження

Для оцінювання професійних якостей можна звернутися за допомогою до астрології та нумерології. На думку фахівців, точність такої оцінки становить близько 80% »

Цікава робота

З дитинства нас запитують: "Ким ти хочеш бути?" (або ж у більш коректній формі: "Ким ти хочеш стати?"). Відповідь залежить від віку запитуваного, його настрою на той момент і серйозності ставлення до проблеми. Тільки не слід розраховувати, що в такий спосіб відбудеться повна профорієнтація. Не кожен дорослий здатен відповісти на це запитання, а для дитини чи підлітка це взагалі дуже важко »

Подорож у світ професій

Який шлях обрати молодій людині? Якщо вчитись далі, то як дізнатись, до якої сфери діяльності є нахили, щоб не помилитися у виборі? Хто може допомогти з'ясувати, куди йти далі, щоб у подальшому не заповнити нішу безробітних або працюючих не за фахом? Рекомендуємо Вам рубрику "Подорож у світ професій", яка поінформує молодь про особливості робітничих професій, які затребувані роботодавцям сьогодні: »

Можливості Інтернету в професійному визначенні
16.01.2018

У рамках проведення профорієнтаційного квесту "Твій вибір" фахівці Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості 16 січня для учнів 11 класу НВК №4 м. Рожище провели тренінг "Побудова кар'єри та професійний розвиток »

Формування ціннісного ставлення до праці та профорієнтаційна робота з учнями
12.01.2018

Начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова 11 січня взяла участь у засіданні педагогічної ради Луцького навчально-виховного комплексу ЗОШ I-III ступенів № 22-ліцею Луцької міської ради »

"Сто професій - сто доріг"
12.01.2018

Під час зимових канікул учні 9-х класів Ратнівської загальноосвітньої школи-гімназії №1 взяли участь у профорієнтаційному заході в рамках квесту "Твій вибір" на тему: "Сто професій - сто доріг »

"Твій вибір" залежить від самого себе
27.12.2017

У Боратинській та Радомишльській загальноосвітніх школах Луцького району нещодавно відбулись профорієнтаційні уроки для учнів 9-11 класів, організовані Луцьким районним центром зайнятості в рамках квесту "Твій вибір »

Школярів готували до вибору професії
26.12.2017

В рамках проведення профорієнтаційного квесту "Твій вибір!" для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів черговий захід відбувся в ЗОШ с. Жидичин »

Ярмарок професій у Ратному
22.12.2017

Понад двісті відвідувачів зустрілися на ярмарках професій у Ратнівських школах-гімназіях №1 і 2 »

Особливості зайнятості молоді
22.12.2017

Для сприяння в побудові та реалізації професійної кар'єри, розширення уявлення випускників професійно-технічних навчальних закладів про обрані професії та ознайомлення з ними безпосередньо на виробництві, навчання технології пошуку роботи та навикам самореалізації, подолання комунікативних бар'єрів з жовтня 2017 року при Ковельському професійному ліцеї проходить профорієнтаційний квест "Зроби себе сам, або Твій шлях до успіху »

Пізнавали себе у майбутній професії
22.12.2017

20 грудня у рамках квесту "Твій вибір" фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний урок для 33 учнів 9-11 класів Мар'янівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. на тему: "Пізнай себе »

Твій вибір
21.12.2017

21 грудня в рамках квесту "Твій вибір" для формування у шкільної молоді мотивації до свідомого професійного вибору та оцінки власних можливостей Любешівський районний центр зайнятості провів профорієнтаційний захід для учнів 9, 11 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Березичі »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »