18 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Власна справа

Відкрийте власну справу за сприянням державної служби зайнятості!

Зареєстровані безробітні з числа застрахованих осіб, яким виповнилося 18 років та які не можуть бути працевлаштовані за сприяння центру зайнятості протягом місяця у зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи, за їхнім бажанням допомога по безробіттю може виплачуватись одноразово для організації підприємницької діяльності »

"Підприємливі люди волинського села"

Сільське господарство та дрібнотоварне виробництво, побутове обслуговування, народні промисли та ремесла - головні сфери малого бізнесу, який відважилися розпочати мешканці сільської місцевості за сприяння Державної служби зайнятості. Їхні ідеї представлені у фотоальбомі "Підприємливі люди волинського села" »

Як написати бізнес-план

Для розробки конкурентоспроможного бізнес-плану його розроблювач повинен володіти повною й вичерпною інформацією про діяльність компанії, без цього бізнес-план не буде точно відображати стан справ, і наслідку реалізації проекту по такому бізнес-плані можуть бути катастрофічними для Вашої компанії »

Безробітних навчали, як заробляти на малині
11.01.2018

У Камінь-Каширському районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: "Ягідництво. Сучасні технології вирощування »

Історії працевлаштування безробітних Волині. Власний бізнес за допомогою служби зайнятості
03.01.2018

Алла Мельничук звернулася до Локачинської районної філії Волинського обласного центру зайнятості, аби працевлаштуватися. Пані Алла скористалась пропозиціями фахівців і розробила бізнес-план, який успішно захистила, отримала виплату допомоги по безробіттю одноразово. На отримані кошти придбала власні інструменти й обладнання для майбутньої перукарні. Відтепер займається улюбленою справою »

Історії працевлаштування безробітних Волині. Учора безробітний, сьогодні - підприємець
03.01.2018

Тетяна Матушевська, зареєструвавшись в Іваничівському районному центрі зайнятості, за його сприяння відкрила власну справу. Нині вона - успішний підприємець і звернулася до служби зайнятості за допомогою у пошуку кадрів »

Історії працевлаштування безробітних Волині. Спочатку хобі, а потім зайнятість
02.01.2018

Юрій Копилець після невдалої спроби знайти підходящу роботу самостійно звернувся до Маневицького районного центру зайнятості »

З чого розпочати власну справу?
07.12.2017

Таким питанням задаються чимало людей, які підприємницьку діяльність розглядають, як можливість для працевлаштування. Найперше, потрібна вдала бізнес-ідея. Своєю ідеєю - вирощуванням полуниці - з учасниками тренінгу "Основи садівництва та ягідництва", який відбувся в рамках освітнього проекту "Зимова агрошкола" у Луцькому міському центрі зайнятості, поділився приватний землевласник Дмитро Черняк »

Супроводжуємо підприємців-початківців
28.11.2017

Як справитися з організаційними моментами ведення бізнесу, як розібратися у сплаті податків, і головне - як зробити так, щоб бізнес якнайшвидше почав приносити дохід? На допомогу підприємцям-початківцям приходить Центр розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості, який супроводжує тих, хто організував власну справу »

"Будуй своє" - це реально!
20.11.2017

У Маневицькому районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для фізичних осіб-підприємців, аби ознайомити з програмою підтримки підприємництва, створеною Ощадбанком "Будуй своє »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »