22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини
Iнформація для вимушених переселенцiв


Досягли домовленостей для подальшої співпраці
18.01.2018

18 січня директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та в.о. начальника Луцького міськрайонного відділу з питань пробації західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Руслан Галецький підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю »

В радіо ефірі "Голосу громади" - послуги служби зайнятості
17.01.2018

Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк спілкувався із ведучою радіопередачі "Голос громади" Ольгою Шарутою про непросте питання: особливості працевлаштування осіб, яким виповнилося 45 років і більше, та коротко про сучасні тенденції ринку праці Волині »

Підем від хати до хати добрим людям колядувати
15.01.2018

До Волинського обласного центру зайнятості сьогодні завітали щедрувальники. Прославляли новонародженого Ісуса Христа, бажали усім здоров'я, миру, злагоди, процвітання рідній Україні! »

Служба зайнятості на шляху до якісних змін
10.01.2018

У Володимирі-Волинському МРЦЗ відбулася виїзна нарада директорів міських, районних, міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості на чолі із директором Романом Романюком за участю керівництва району »

Новий рік - нові можливості
29.12.2017

Напередодні Нового року директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк привітав колектив »

Свято наближається…
29.12.2017

Для колективу Луцького міського центру зайнятості робочий день 29 грудня розпочався святково »

Аби сміливо та радісно дивитися в майбутнє
28.12.2017

28 грудня щедрувальна група ансамблю на чолі з директором Палацу культури О. Бовканюком прийшли привітати працівників Ківерцівського районного центру зайнятості з прийдешніми святами »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »