17 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

7 професій, якими можна оволодіти з нуля після 35 років

Робота давно не викликає у вас нічого, окрім туги та нудьги, але вам здається, що вже пізно кидати все і починати з нуля? Нічого подібного! Освоїти нову професію можна в будь-якому віці, для цього зовсім не обов'язково повертатися до університету. Ось сім затребуваних спеціалізацій, освоїти які можна дуже швидко »

Скористайтеся новим електронним сервісом служби зайнятості!

У січні 2017 року Державною службою зайнятості запроваджено сервіс "Електронна черга". Завдяки ньому, не виходячи із дому, можна записатись на реєстрацію в центрі зайнятості, а також на юридичну консультацію, консультацію щодо сприяння працевлаштуванню, вибору професії, з питань професійної орієнтації та професійного навчання »

До відома населення!

У зв'язку з набуттям чинності розпорядження Кабінету Міністрів України "Про проведення робіт тимчасового характеру з інженерно-технічного облаштування державного кордону", служба зайнятості інформує про можливість участі населення в роботах тимчасового характеру, які будуть організовані в регіонах, що мають кордон з Російською Федерацією »

Права та обов'язки зареєстрованих безробітних

Права та обов'язки безробітних передбачає стаття 44 нового Закону України "Про зайнятість населення", що вступив у дію з 1 січня 2013 року »

Додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

Стаття 14 Закону "Про зайнятість населення" (далі - Закон) передбачає гарантії у сприянні працевлаштуванню соціально незахищеним категоріям громадян »

Історії працевлаштування безробітних.Терпіння і праця усе здолають

Щоб спростувати хибність думки про неможливість знайти роботу, а тим паче здійснити кар'єрний ріст, пропонуємо Вашій увазі серію публікацій про працевлаштування безробітних за сприяння спеціалістів служби зайнятості Волині »

Як пройти випробувальний термін? Раз і надовго!

Почути довгоочікуване "можете виходити на роботу", безумовно приємно. Але на практиці це означає всього лишень - "ну добре, спробуйте". "Вилетіти" під час випробного терміну - справа нехитра і доволі часто розповсюджена. Щоб цього не трапилося і з Вами, не повторюйте, як мінімум, чужих помилок. Три історії про неправильну поведінку під час випробувального терміну »

Історії світового успіху

Розповіді про людей які досягли вагомого успіху на професійній стежині і сьогодні слугують яскравим прикладом "Людей праці" »

Початок Вашої роботи та як утриматись на новій роботі

Ви прийняті на роботу! Дуже важливо зуміти закріпитись на новому робочому місці! Декілька порад для цього »

Розрахувати суму допомоги по безробіттю Вам допоможе "калькулятор" служби зайнятості

З його допомогою Ви можете самостійно визначати умови та тривалість матеріального забезпечення на випадок безробіття, орієнтовно розрахувати розмір допомоги »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »