[повернутись
 
07.12.2017  |  Олена Мисковець, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості версія для друку
З чого розпочати власну справу?

Описание: Описание: C:\Users\inf1\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\P71206-100501.jpg

Таким питанням задаються чимало людей, які підприємницьку діяльність розглядають, як можливість для працевлаштування. Найперше, потрібна вдала бізнес-ідея.

Своєю ідеєю – вирощуванням полуниці  - з учасниками тренінгу «Основи садівництва та ягідництва», який відбувся в рамках освітнього проекту «Зимова агрошкола» 6 грудня у Луцькому міському центрі зайнятості, поділився приватний землевласник Дмитро Черняк.

Його власна технологія вирощування полуниці враховує і відбір сортів, і особливості обробки ґрунту, і систему поливу, і збереження температурного режиму. Це дає можливість збирати високі урожаї  - 2-3 кілограми полуниці з одного куща та мати ягоди з травня по листопад.

Описание: Описание: C:\Users\inf1\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\P71206-100448.jpgОкремо тренер зауважив на необхідності органічного здобрення ґрунтів, найбільш поширених хворобах рослин та методах боротьби з ними.

«Можна опановувати новітні технології, розбиратися в нюансах справи, та головне, – наголосив Дмитро Черняк, - це любити ту справу, якою займаєшся, любити землю, любити рослини. І тоді буде результат – вдячні покупці та заробітки».

Такі заходи спрямовують безробітних на підприємницьку діяльність, допомагають зорієнтуватися їм у вирі бізнес-ідей та вибрати для себе те, що припаде до душі.  

 

 

 

[повернутись