[повернутись
 
29.02.2008  |  Журнал "Твій стиль", №2(5), лютий 2008 року версія для друку
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ: З нами Вас почують, З нами Вас побачать, З нами про Вас дізнаються

Журнал «Твій стиль», №2(5), лютий 2008 року

 

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ:

З нами Вас почують,

З нами Вас побачать,

З нами про Вас дізнаються

 

Кажуть, що зараз в Україні дуже важко знайти роботу: мовляв, нема пристойної зарплати, вакансій на ту чи іншу професію тощо. Але працівники Волинської служби зайнятості ці тези повністю спростовують. Кожен громадянин нашої держави може з легкістю знайти собі роботу за своїм бажанням, покликанням, із зарплатою, яка його влаштовує, аби тільки було бажання.

 

Волинська служба зайнятості нещодавно пре­зентувала новітні технології, інновації,   що значно полегшать та заохотять людей до по­шуку роботи, яка їм подобається і задовільняє. Відкрила це прекрасне дійство людина, яка вже не пер­ший рік очолює цю потрібну нам усім установу Раїса Кучмук. З теплими промовами та побажаннями виступили представники влади: Народний депутат Володимир Карпук, заступник голови Волинської державної адміністрації Святослав Кравчук, радник голови обласної ради Володимир Блінов, керівник головного управління праці Володимир Кец. Окрім керівників та представників базових районних цен­трів зайнятості Волині на презентацію завітали ко­леги з Рівненської, Львівської та Івано-Франківської областей. Були присутні роботодавці, серед яких: ВАТ «Луцький автомобільний завод», ВАТ «СКФ Україна», Волинська обласна друкарня, «ПВКВ Волиньспецторг», «Волиньхолдинг», «Солодко», «Модерн-експо», завод «Кромберг і Шуберт». На роботу до великих та відомих підприємств влаштувався не один десяток  працівників за допомогою державної служби зайнятості.

Вишукані зачіски, страви та коктейлі, дефіле дівчат у сукнях власного дизайну та крою, вироби з заліза, де­рева, вишивка все це та багато іншого представили технікуми та професійні училища нашої області, де про­ходять професійну підготовку клієнти обласного центру зайнятості. Гості цього надзвичайно цікавого заходу могли взяти участь у різноманітних конкурсах та віктори­нах, учні випускних класів шкіл нашого міста мали змогу пройти комп'ютерний тест на визначення професійної спрямованості, скористатись послугами юриста, перегля­нути фотогалерею вакансій та підприємливих людей, що вже скористались допомогою цієї служби.

Цікаво та корисно було ознайомитися з нововведення­ми, зокрема:

Віддалений пошук вакансій. В основі цієї функції за­кладена база даних вакансій усієї області, яка щоденно оновлюється. Безробітний може підібрати собі вакансію за можливостями та отримати від спеціаліста центру за­йнятості детальну інформацію про місце роботи у будь-якій точці області.

Автопошук вакансій. Комп'ютерна система щоденно в автоматичному режимі відстежує вакансії, зареєстрова­ні протягом дня, й у неробочий (нічний) час підшуковує претендентів на їх заповнення. Спеціалісти служби за­йнятості до початку роботи отримують перелік осіб, яким підібрано роботу.

Система автоматичного інформування по телефону. Джерелом даних є реєстр «Результати автопошуку вакан­сій». У разі позитивного результату підбору забезпечу­ється з'єднання з шукачем роботи за номером телефону, який внесено до персональної картки «Реєстраційні дані особи». У випадках «лінія зайнята» або «виклик без від­повіді» система зробить додаткові спроби додзвону.

Мобільний сервіс «Пошук роботи». Дозволяє зна­йти роботу за допомогою безкоштовної послуги отри­мання на мобільний телефон sms-повідомлення про нові вакансії з найбільшої бази даних країни. У ній - 170 тис. вакансій по Україні, оновлюється щодня.

Інформаційно-довідкова, інтерактивна, багатока­нальна телефонна система служба зайнятості (8-800-50-50-600). Дозволяє безкоштовно, цілодобово, з будь-якого телефону, що підтримує міжміський зв'язок, підібрати роботодавцям працівників та отримати кон­сультації, населенню підібрати роботу й отримати кон­сультації щодо підготовки резюме, працевлаштування, у тому числі за кордоном.

Інтерактивний Інтернет-портал державної служби зайнятості «Труд». «Труд» дає можливість роботодавцям швидко здійснювати пошук персо­налу за розширеними критеріями, отримувати електронну розсилку резюме новозареєстрованих шукачів роботи, безкоштовно реєструвати інформацію про наявні ва­кансії та презентувати своє підприємство. Його послуги спрямовані на задоволення потреб у працевлаштуванні на підприємствах будь-яких регіонів України. Ті, хто ба­жають працевлаштуватися, мають змогу вибрати гідну роботу, створити власне резюме на сайті, підписатися на отримання нових вакансій на власну електрону скриньку та ін.

Безкоштовно скористатись роботодавцям та по шукачам роботи телефоном чи Інтернетом можна в будь-якому центрі зайнятості.

 

 

[повернутись