26 травня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
Свято останнього дзвоника
26.05.2017

Директор Іваничівського районного центру зайнятості Гарік Татоян взяв участь у святковій лінійці у школі села Радовичі »

Результат можливий тільки у співпраці
26.05.2017

Нещодавно відбулася робоча зустріч директора Волинського обласного центру зайнятості з керівником ТОВ "П'ятидні" Валерієм Дібровою »

Професіографічна екскурсія на ТОВ "Роса трейд"
26.05.2017

Поринути у світ казки, кольору та творчості студентам Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту ТНЕУ допомогла професіографічна екскурсія на ТОВ "Роса трейд »

"PROMETHEUS" - шанс стати іншим
26.05.2017

Потрібно завжди тримати ритм! Сучасні тенденції освіти й роботи досить швидко змінюються, а онлайн-курси "PROMETHEUS" дозволяють доповнювати свої знання і вміння »

Історія працевлаштування безробітних Волині. Відкрити власний бізнес допомогла служба зайнятості
26.05.2017

Започаткування власної справи - рішучий і виважений крок. Відважитися на нього Івану Бощуку допомогли фахівці служби зайнятості, які вчасно підказали безробітному, як правильно започаткувати свій бізнес і при цьому скористатися фінансовою підтримкою служби  »

Школярам показали, як працює швейний цех
26.05.2017

25 травня фахівці Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію для учнів 5-го класу Володимир-Волинської ЗОШ №1. Діти відвідали швейне підприємство ПАТ "Луга »

Ярмарок вакансій на автобусній станції
26.05.2017

25 травня на території Ковельської автобусної станції фахівці міськрайонного центру зайнятості провели ярмарок вакансій, спрямований на допомогу у працевлаштуванні громадянам, які хочуть знайти роботу або її змінити »

Вибір професії залежить від рівня обізнаності
26.05.2017

25 травня, в Горохівській загальноосвітній школі №1 ім. Івана Франка відбувся профінформаційний захід для учнів 9 та 10 класів »

Відкрили новий Центр кар'єри
26.05.2017

24 травня у Нововолинському вищому професійному училищі відкрили Центр кар'єри »

Учасникам АТО допомагали знайти себе у мирному житті
26.05.2017

У Любешівському районному центрі зайнятості 25 травня відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників антитерористичної операції »

Служба зайнятості працює з людьми і для людей
26.05.2017

25 травня відбулася навчальна поїздка для представників об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та директорів центрів зайнятості Волинської області »

Задля відродження забутих промислів та народних ремесел
25.05.2017

25 травня в Камінь-Каширському районному центрі зайнятості відбувся тренінг із розвитку власної справи проекту "Дорога додому" за участю ГО "Волинські перспективи". Цей проект проводився за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Сполучених Штатів в Україні у партнерстві з Волинською обласною службою зайнятості »

Законослухняні жителі - цивілізована країна
25.05.2017

У рамках проекту "Школа безпеки та порядку" в Іваничівському районному центрі зайнятості 25 травня відбувся захід для шукачів роботи. До участі в семінарі було запрошено начальника сектору превенції Іваничівського відділу поліції Віктора Пікуту »

Роботодавцям задля працевлаштування осіб з інвалідністю
25.05.2017

Триває інформаційно-роз'яснювальна робота Ковельського міськрайонного центру зайнятості для роботодавців »

Робітнича професія - це перспективно
25.05.2017

25 травня у Луцьку відбулося традиційне Свято профтехосвіти, що має на меті переконати молодь та їхніх батьків у престижності робітничих професій, а також допомогти визначитися усім, хто на порозі професійного вибору, із майбутнім фахом і місцем, де його варто здобути »

Легальна зайнятість - гідна праця та забезпечення майбутнього
25.05.2017

23 травня у Любомльському районному центрі зайнятості відбувся семінар "Легальна зайнятість »

Зелений туризм - можливість заробітку для селян
25.05.2017

У рамках освітнього проекту "Школа підтримки культури і туризму", спрямованого на започаткування власного бізнесу в сфері туризму та обслуговування населення, відродження народних промислів, у Луцькому районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: "Сільський туризм як альтернатива для започаткування власної справи »

Історії працевлаштування безробітних Волині. Повернулася до улюбленої справи
25.05.2017

Наталія Антонюк, перебуваючи на обліку в Старовижівському районному центрі зайнятості, знайшла роботу, пригадавши забуті навички листоноші. Десь глибоку в душі жінка сумувала за давніми колегами, а коли в оновленому підприємстві УДППЗ "Укрпошта" з'явиться вакансія, то не секунди не вагалася - це її місце. Нині жінка щаслива, що її праця потрібна людям »

У Маневичах триває організація громадських робіт
25.05.2017

Одним з пріоритетних напрямів роботи Маневицького районного центру зайнятості є організація громадських робіт.  »

Домовилися про співпрацю з громадою
25.05.2017

23 травня відбулася зустріч начальника відділу взаємодії з роботодавцями Маневицького районного центру зайнятості Леонтія Довжика з головою громади Ігорем Терещенком. »