22 серпня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
На допомогу роботодавцю
22.08.2017

Для проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи та запобігання вчинення порушень трудового законодавства Луцький районний центр зайнятості спільно з Управлінням держпраці у Волинській області провів бліц-навчання для роботодавців району »

Історії працевлаштування безробітних Волині. Спільні зусилля центру зайнятості, роботодавця і безробітного дали результат
22.08.2017

Ярослав Богданюк, втративши роботу тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва у фермерському господарстві "Перлина Турії", відразу звернувся за сприянням у працевлаштуванні до Турійського районного центру зайнятості. Спільні прагнення до пошуку нового місця праці дали результат »

Працевлаштовуємо на "Богдан Моторс"
22.08.2017

21 серпня у Горохівському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій, презентованих підприємством ДП "Автоскладальний завод №1 ПАТ "АК "Богдан Моторс" »

Традиційна культура Іваничівщини
22.08.2017

Шукачі роботи в Іваничівському районному центрі зайнятості мали можливість ознайомитися з виробами майстринь Людмили Шлапак та Ренати Шавук. Виставка відбулася в рамках проекту "Школа підтримки культури та туризму" »

Історії працевлаштування безробітних Волині. Якщо професія подобається, то робота знайде завжди
22.08.2017

Вадима Ніколаєв втратив роботу слюсаря з експлуатації та ремонту газового обладнання. Для вирішення питання працевлаштування звернувся у Володимир-Волинський міськрайонний центр зайнятості. Настрій був песимістичним, бо ніяк самостійно не вдавалося знайти роботу »

Громадські та інші роботи тимчасового характеру - джерело доходу у скрутний період
22.08.2017

Турійський районний центр зайнятості днями провів семінар для роботодавців на тему: "Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру", в якому взяли участь представники селищної, сільських рад та підприємств району »

Соціальна та професійна адаптація учасників АТО
21.08.2017

Українське законодавство містить чимало нормативно-правових актів, якими в різній мірі передбачено забезпечення та дотримання прав учасників антитерористичної операції. Отож коротко про соціальну та трудову адаптацію учасників АТО »

У пріоритеті - ефективна співпраця з роботодавцем
21.08.2017

18 серпня директор Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталія Уколова провела зустріч з директором Володимир-Волинської райспоживспілки, яка одночасно є головою організації роботодавців Володимир-Волинського району, Людмилою Копко »

До Дня Незалежності громади впорядковують території силами безробітних
21.08.2017

Ковельський міськрайонний центр зайнятості спільно з органами місцевого самоврядування взяв активну участь у підготовці до відзначення 26-ї річниці Незалежності України. Силами осіб, направлених центром зайнятості, організовані роботи з благоустрою населених пунктів, упорядкування меморіалів, пам'ятників, братських могил, цвинтарів і інших місць поховання загиблих захисників Батьківщини в сільській місцевості »

Професійно-кваліфікаційний склад внутрішньо переміщених осіб
21.08.2017

Волинська обласна служба зайнятості просить роботодавців, громадські організації сприяти працевлаштуванню і створенню тимчасових робочих місць для осіб, які вимушено покинули тимчасово окуповану територію АР Крим і райони проведення антитерористичної операції, та шукають роботу на Волині »

Обговорили нагальні проблеми
21.08.2017

Ковельський міськрайонний центр зайнятості, як соціальна інституція, неодноразово демонстрував готовність підтримати тих, кому доконче потрібна поміч. У цьому переконалися керівник ТОВ "Р-Автотранс" Ростислав Оксентюк та представник КП "Добробут" Філімон Демчук, поспілкувавшись з керівником центру зайнятості Ігорем Приймаком, зокрема, в частині добору необхідного персоналу »

Історії працевлаштування безробітних Волині. Задля впевненості у завтрашньому дні
21.08.2017

Головний пріоритет в роботі служби зайнятості - щоб кожен українець мав гідну роботу з гарно оплачуваною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами. Особлива увага приділена працевлаштуванню учасників АТО, яких потрібно якнайшвидше повернути до соціально-трудових відносин. Одним із прикладів працевлаштування є історія Андрія Потрапелюка »

Легальна трудова діяльність - основа соціальної захищеності працюючого населення
21.08.2017

У Локачинському районному центрі зайнятості відбувся семінар, присвячений легалізації трудових відносин. На прохання працівників центру державний інспектор з питань праці у Локачинському районі Елеонора Матвіюк розповіла про всі недоліки "тіньової" зайнятості »

Обізнаність допомагає
21.08.2017

В рамках проекту "Школа безпеки і порядку" 18 серпня у Любомльському районному центрі зайнятості проведено семінар для безробітних на тему: "Безпека громадян" »

Історії працевлаштування безробітних Волині. Після стажування - на роботу
21.08.2017

Важливим завданням служби зайнятості є професійне навчання безробітних, зокрема, підготовка кадрів під конкретні замовлення роботодавців, в тому числі стажування, навчання за індивідуальними програмами. У травні 2017 року до Луцького районного центру зайнятості у пошуку роботи звернулася Анжела Демедюк, яка скористалася послугою стажування »

5 тижнів із PROMETHEUS
21.08.2017

Спільно із громадським проектом PROMETHEUS Державна служба зайнятості запрошує по-іншому поглянути на теми освіти і саморозвитку. Жодних громіздких програм і нескінченно теоретичних підходів - лише кілька годин на тиждень протягом місяця-другого, і Ви готові на практиці використовувати нові знання і навички. Детальніше про враження від одного із курсів на платформі PROMETHEUS розповідає Сергій Шалайко »

Задля налагодження ефективної співпраці із роботодавцем
19.08.2017

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Луцького районного центру зайнятості Тетяна Ткачук відвідала СВК "Урожай", яке знаходиться в с. Забороль Луцького району, щодо подальших перспектив співпраці »

Увага !!! ТзОВ "РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР "ПРОМІНЬ" терміново потребує фахівців
19.08.2017

У зв'язку з відкриттям ТзОВ "РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР "ПРОМІНЬ" терміново потрібні на роботу »

Історії працевлаштування безробітних Волині. Учасник АТО знайшов справу до душі
19.08.2017

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості є працевлаштування колишніх учасників АТО. З особливою увагою фахівці Ковельського міськрайонного центру зайнятості відносяться до цієї категорії безробітних. Колишній рядовий Сергій Смаль звернувся за допомогою у працевлаштуванні »

З ярмарку - на роботу
19.08.2017

у Локачинському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для добору працівників на виробництво у ПрАТ "ВОЛИНЬХОЛДІНГ" »