23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Територіальні органи Міндоходів у Закарпатській області
Головна » Консультаційний центр » Список тем консультацій

Архів 2007

^


Виберіть тему питання: В якому розмірі я буду отримувати матеріальну допомогу,якщо щомісячний мій оклад 800грн?
Від кого: Вакарук Володимир Миколайович
Дата/час: 19.05.2007 13:47
Текст питання:

Доброго дня!
Скажіть будь-ласка ,яку матеріальну допомогу я буду отримувати в Центрі Зайнятості,якщо я офіційно працював 6 місяців і мій щомісячний оклад тільки 800грн?
З повагою Володимир

Відповідь:
Консультант: О.Жигаль, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ
Дата/час: 18.03.2008 08:42
Текст відповідi:

Особи, при відсутності підходящої роботи та за умови дотримання чинного законодав-ства, реєструються в установленому порядку в райміських центрах зайнятості як шукаючі роботу та на 8-ий день отримують статус безробітного з призначенням (чи з відмовою у при-значенні) допомоги по безробіттю.

Саме призначення (чи відмова у призначенні), розмір допомоги по безробіттю та порядок її виплати залежить від багатьох конкретних підстав, в тому числі:

" вся трудова діяльність за останні 12 місяців до дня надання статусу безробітного (статті Кодексу законів про працю щодо звільнення з останнього місця роботи,
" наявності та величини страхового стажу - підтверджується довідкою (довідками) з останніх місць роботи за останній рік, в яких вказується чи сплачував роботодавець або Ви страхові внески у Фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, чи не сплачували,
" якщо Ви вже були раніше зареєстровані в центрі зайнятості, отримали всю допомогу по безробіттю, були зняті з обліку, офіційно працювали, але знову звернулись у центр зайня-тості в межах 2-х останніх років після першого надання статусу безробітного - допомогу по безробіттю Ви не будете отримувати. Але всі інші безкоштовні послуги щодо підбору підхо-дящої для Вас роботи отримаєте,
" якщо Ви офіційно працювали як найманий працівник і одночасно маєте на сьогодні свідоцтво щодо підприємницької діяльності або маєте право на пенсію за віком (в т.ч. пільгову) - допомогу по безробіттю Ви не будете отримувати,
" та інші підстави.

Чинне законодавство (нормативно-правові акти):

- Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" - Відомості Верховної Ради (ВВР), 2000, N 22, ст.171:

Р о з д і л V МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА ВИПАДОК БЕЗРОБІТТЯ

Стаття 21. Обчислення страхового стажу
Стаття 22. Умови та тривалість виплати допомоги по безробіттю
Стаття 23. Розмір допомоги по безробіттю
Стаття 31. Припинення, відкладення виплат матеріального забезпечення на випадок безробіття та скорочення їх тривалості


Р о з д і л VI ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НЕЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ

Стаття 32. Виплати військовослужбовцям, звільненим з військової служби у зв'язку із скороченням чисельності або штату без права на пенсію
Стаття 33. Виплати забезпечення іншим незастрахованим особам.

- "Порядок надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності", затверджений Наказом Міні-стерства праці та соціальної політики України від 20.11.2000 № 307, в якому детально роз-писані всі статті Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (9 розділів з 64 пунктами).

У зв'язку з цим, пропонуємо Вам звернутись до юрисконсульта центру зайнятості за місцем реєстрації (паспорт або тимчасове посвідчення про постійну прописку) Вашого постійного проживання, який безкоштовно надасть Вам юридичну консультацію щодо розміру допомоги по безробіттю на підставі всіх необхідних документів.


Виберіть тему питання: розмір допомоги
Від кого: Легеза Г.Ю.
Дата/час: 23.03.2007 13:57
Текст питання:

Призначено допомогу по безробіттю згідно ч.2 ст.22 Закону України "Прозагальнообов*язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття". Який її розмір і яким нормативно-правовим актом він визначається?

Відповідь:
Консультант: О. Ю. Жигаль, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Закарпатського обласного центру зайнятості
Дата/час: 12.03.2008 09:31
Текст відповідi:

Насамперед переконайтесь чи вірно Вам визначили статтю призначення виплати допомоги по безробіттю. Частина 2 статті 22 визначає наступні категорії громадян, які звернулися до центру зайнятості у пошуках роботи, та яким за умови відсутності підходящої роботи призна-чається допомога по безробіттю: " 2. Особи, визнані в установленому порядку безробітними, які протягом 12 місяців, що передували початку безробіття, працювали менше 26 календарних тижнів, а також особи, які бажають відновити трудову діяльність після тривалої (більше 6 місяців) перерви, та застра-ховані особи, звільнені з останнього місця роботи з підстав, передбачених статтею 37; пунк-тами 3, 4, 7, 8 статті 40; статтями 41 і 45 Кодексу законів про працю України (322-08), мають право на допомогу по безробіттю без урахування страхового стажу. ".


Виберіть тему питання: Бізнес план
Від кого: Павло
Дата/час: 22.03.2007 11:01
Текст питання:

Доброго дня,
Підкажіть будь-ласка як і де можна пройти курси підприємніцької діяльності а також представити та захистити свій бізнес-план, поскільки є хороша ідея і конкретні план дій, чи можна розраховуваті на Вашу допомогу в його реалізації?
Нап

Відповідь:
Консультант: Євгенія Правда, начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості
Дата/час: 10.01.2008 10:10
Текст відповідi:

Курси підприємницької діяльності державна служба зайнятості організовує для безробітних громадян. Просимо звернутися у центр зайнятості за місцем проживання для детального розяснення або у відділ організації профнавчання обласного центру зайнятості (м.Ужгород, вул.Бородіна, 14, тел. 61-95-37)


Пошук
Всього консультацій: 3