23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Територіальні органи Міндоходів у Закарпатській області
Головна » Прес-центр » Новини

Співпраця з військоматами області
 
Відділ організаційної та інформаційної роботи обласного центру зайнятості версія для друку
Співпраця з військоматами області

Центри зайнятості Закарпаття ведуть активну співпрацю з військовими комісаріатами області. Адже на ринку праці професія військовослужбовця вигідно вирізняється з поміж інших. Висока заробітна плата та соціальне забезпечення є привабливими як для безробітних так і для людей, які бажають змінити роботу.

У рамках співпраці фахівці центрів зайнятості спільно з представниками військкоматів проводять міні-ярмарки та семінари, де шукачів роботи інформують про наявні вакансії у Збройних Силах України, знайомлять з умовами та термінами контрактної служби, соціальними гарантіями для військовослужбовців та їх сімей.

За інформацією Міноборони та Генштабу ЗСУ, серед військових професій, які зараз найбільш потрібні українському війську – екіпажі бойових машин, механіки-водії, розвідники, стрільці, артилеристи, фахівці протиповітряної оборони тощо. Також потрібні кухарі, медики, зв’язківці, ремонтники різних напрямків та інші.

До відома, військовослужбовець служби за контрактом (солдати і сержанти) та призвані у рамках мобілізації можуть розраховувати на зарплату від 7 тисяч гривень; командир бригади – 14 тисяч; командир батальйону – 12 тисяч; командир роти – 10 тисяч; командир взводу – 9 тисяч гривень. Військовослужбовці, які виконують завдання в зоні проведення АТО будуть отримувати додаткове фіксоване грошове забезпечення, незалежно від військового звання та посади.

На сьогодні в центрах зайнятості області створені та діють окремі робочі місця для представників військкоматів з метою надання безробітним більш ширшої інформації та укладання контрактів на проходження служби в СЗУ.

Значна кількість безробітних області цікавляться пропозицією військових, адже проходження військової служби за контрактом – гарна альтернатива працевлаштуванню.

 

ІНФОРМАЦІЯ

ДЛЯ КАНДИДАТА НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

 (щодо укладання контракту у т.ч. на 6 місяців)

 

1 На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби:

особи рядового складу, які проходять строкову військову службу або військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, військовозобов’язані, резервісти, які не мають військових звань сержантського, старшинського і офіцерського складу, та жінки з відповідною освітою віком від 18 до 40 років - на військову службу за контрактом осіб рядового складу;

військовослужбовці, які проходять строкову військову службу або військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, особи рядового складу, які проходять військову службу за контрактом, громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту, військовозобов’язані, резервісти, які не мають військових звань офіцерського складу, та жінки з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 років - на військову службу за контрактом осіб сержантського  і старшинського складу.

На сьогодні, під час дії особливого періоду граничний вік призову збільшується до 60 років – терміну перебування військовозобов’язаних у запасі.

(ст. 20; 28 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”)