24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Територіальні органи Міндоходів у Закарпатській області
Головна » Послуги населенню » Профнавчання

Оголошення про відбір навчальних закладів, підприємств, установ та організацій для організації професійного навчання безробітних
 
Відділ організації профорієнтації та професійного навчання Закарпатського обласного центру зайнятості версія для друку
Оголошення про відбір навчальних закладів, підприємств, установ та організацій для організації професійного навчання безробітних

Закарпатський обласний центр зайнятості оголошує відбір навчальних закладів, підприємств, установ та організацій для організації у 2017 році професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

 

Відповідно до ст. 35 Закону України «Про зайнятість населення» та Порядку відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 року № 269 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2013 р. за №843/23375, Закарпатський обласний центр зайнятості оголошує відбір навчальних закладів, підприємств, установ та організацій для організації у 2017 році професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі – Відбір).

Перелік професій (спеціальностей, напрямів або галузей знань), за якими планується організація професійного навчання зареєстрованих безробітних у 2017 році, прогнозована кількість слухачів з числа зареєстрованих безробітних, які будуть навчатися та потребуватимуть місць для проживання згідно Додатку 1.

Для участі у Відборі в частині професійного навчання необхідно подати наступний перелік документів:

-         заяву (подається на офіційному бланку навчального закладу на ім’я директора Закарпатського обласного центру зайнятості, складається в довільній формі та підписується керівником навчального закладу або уповноваженою особою) про участь у Відборі із зазначенням професії (спеціальності, напрямку або галузі знань), які пропонуються для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних.

-         копію ліцензії для провадження діяльності з надання освітніх послуг за заявленою окремою професією (спеціальністю, напрямом або галуззю знань) – у разі отримання ліцензії до набрання чинності Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

або

інформацію щодо рішення органів ліцензування, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», про видачу ліцензії (із зазначенням реквізитів цього рішення)

або

ліцензію (копію ліцензії), видану органом ліцензування на паперовому носії, – у разі отримання ліцензії після набрання чинності Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»;

у разі наявності – копію сертифіката про акредитацію освітньої програми чи копію свідоцтва про атестацію з додатками.

Кожна сторінка документів завіряється в установленому порядку.

-         Кошториси витрат на професійне навчання за окремими професіями (спеціальностями, напрямками або галузями знань), складені відповідно до Порядку надання платних освітніх послуг державними та комунальними навчальними закладами (затверджений наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23 липня 2010 року №736/902/758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 листопада 2010 року за №1196/18491 для прогнозованої кількості слухачів у групі 10 осіб - з обов’язковим визначенням вартості 1 особи за весь період навчання. Кошторис затверджується керівником навчального закладу або уповноваженою особою, скріплюється печаткою навчального закладу та підписується головним бухгалтером навчального закладу або уповноваженою особою.

-         Інформація про наявність матеріально-технічного навчально-методичного та кадрового забезпечення (кабінетів, лабораторій, навчальних майстерень, їх обладнання, комплексного методичного забезпечення навчального процесу, педагогічних кадрів, які будуть здійснювати професійне навчання безробітних із зазначенням  їх складу), баз для проведення виробничої практики (подається у довільній формі та підписується керівником навчального закладу або уповноваженою особою).

Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою навчального закладу та надсилається або подається до Закарпатського обласного центру зайнятості з написом «На відбір навчальних закладів (професійне навчання)».

Для участі у Відборі в частині проживання необхідно подати наступні документи:

-         заява про участь у Відборі для забезпечення проживання зареєстрованих безробітних в період їх навчання (подається на офіційному бланку навчального закладу на ім’я директора Закарпатського обласного центру зайнятості, складається в довільній формі та підписується керівником навчального закладу або уповноваженою особою);

-         інформація про наявність гуртожитку або місць для забезпечення проживання зареєстрованих безробітних у період професійного навчання із обов’язковим зазначенням кількості місць для забезпечення проживання, описом умов проживання та їх відповідність санітарним нормам, встановленим законодавством. Даний документ підписується керівником навчального закладу або уповноваженою особою.

До відповідної інформації обов’язково додається копія документа, завіреного в установленому порядку, що підтверджує відповідність гуртожитку санітарним нормам.

-         Кошторис витрат або калькуляцію на проживання одного слухача на добу, складений відповідно до законодавства. Кошторис затверджується керівником навчального закладу або уповноваженою особою, скріплюється печаткою навчального закладу та підписується головним бухгалтером навчального закладу або уповноваженою особою.

Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою навчального закладу та надсилається або подається до територіального органу з написом «На відбір навчальних закладів (проживання)».

Відбір навчальних закладів комісією з відбору навчальних закладів для професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання (далі Комісія) проводитиметься у три етапи:

Перший - розкриття конвертів з пропозиціями навчальних закладів про участь у відборі та прийняття рішення щодо допущення до участі у відборі або відхилення поданих пропозицій - відбудеться: 20 січня 2017 року об 11 год.00 хв.

Другий – Комісія з 20.01.2017 року по 02.02.2017 року після розкриття розглядає подані документи.

Третій – 03.02.2017 року за результатами розгляду поданих документів Комісія приймає рішення про відбір одного чи декількох навчальних закладів за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань) та (або) проживання зареєстрованих безробітних.

Навчальні заклади – учасники відбору - до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у відборі та до дати першого засідання Комісії мають право документи замінити, відкликати або внести до них зміни.

У першому етапі можуть брати участь представники навчальних закладів, що подали пропозиції до участі у відборі.

Критеріями прийнятності навчальних закладів - претендентів на участь у Відборі - є:

в частині професійного навчання - подання всіх документів, визначених відповідним переліком, відповідність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення навчального закладу, з урахуванням місця його розташування, вимогам законодавства для повного виконання робочих навчальних планів і робочих навчальних програм;

в частині проживання – подання всіх документів, визначених відповідним переліком, відповідність умов проживання вимогам законодавства.

Початок подання пропозицій про участь у відборі: 05.01.2017 року о 8:00 год.

Закінчення подання пропозицій про участь у відборі: 19.01.2017 року о 17:00 год.

Місце знаходження прийому пропозицій про участь у Відборі: Закарпатський обласний центр зайнятості, каб.408, вул. Новака, 45, м. Ужгород, 88015; тел. 64-98-08, 64-98-35.

Відповідальний за проведення відбору: Маргитич Лариса Юріївна, тел. (0312) 64-98-68.

 

Консультації з питань відбору начальних закладів можна отримати у відділі організації профорієнтації та профнавчання за телефонами: 64-98-68, 64-98-08, 64-98-35, або за адресою: м. Ужгород, вул. Новака, 45, каб. 408.

 

 

 

 

 

 


Додаток 1.

 

Перелік професій (спеціальностей, напрямів або галузей знань), за якими планується організація професійного навчання зареєстрованих безробітних

у 2017 році:

 

№ з/п

Назва професії (спеціальності, напряму або галузей знань)

Код згідно з класифікатором професій        ДК 003: 2010

Прогнозована кількість слухачів

І

Підготовка, перепідготовка або підвищення кваліфікації

за робітничими професіями:

 

 адміністратор

4222

3

 адміністратор (господар) залу

4222

3

 бармен

5123

2

 бетоняр

7123

3

 бруківник

7129

3

 вальник лісу

6141

5

 верстатник деревообробних верстатів

7423

12

 виноградар

6112

3

 виробник джгутів

8139

25

 водій автотранспортних засобів

8322

15

 водій навантажувача

8334

10

 в'язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів

7242

25

 діловод

4144

5

 дорожній робітник.

8332

5

 дробильник (збагачування, агломерація й брикетування)

8112

3

 електрогазозварник

7212

8

 електромонтер з експлуатації розподільних мереж

7241

3

 електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

7241

5

 електромонтер лінійних споруд електрозв'язку та проводового мовлення

7244

3

 завантажувач-вивантажувач

8159

3

 заготівник матеріалу та деталей

7212.2

2

 інкасатор-водій автотранспортних засобів

4212

5

 касир (в банку)

4212

5

 касир (на підприємстві, в установі, організації)

4211

4

 касир квитковий

4211

2

 касир торговельного залу

4211

8

 кокільник-складальник

7211

3

 комплектувальник меблів

7422

3

 комплектувальник товарів

5220

3

 кондитер

7412

5

 контролер водопровідного господарства

7136

3

 контролер на контрольно-пропускному пункті

5169

3

 контролер якості

7432

5

 контролер-касир

4211

5

 кулінар борошняних виробів

7412

3

 кухар

5122

20

 листоноша (поштар)

4142

3

 лісоруб

6141

3

 маляр

7141

3

 машиніст (кочегар) котельної

8162

10

 машиніст бурової установки

8113

3

 машиніст екскаватора

8111

3

 машиніст насосних установок

8163

3

 машиніст подавання палива

8162

3

 машиніст преса

8122

3

 машиніст розфасувально-пакувальних машин

8290

3

 молодша медична сестра (санітарка, санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця та ін.)

5132

5

 молодша медична сестра з догляду за хворими

5132

2

 монтажник будівельний

7120

3

 монтер кабельного виробництва

7245

10

 муляр

7122

5

 налагоджувальник технологічного устаткування (електронна техніка)

7242

3

 обліковець

4190

8

 обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

4121

8

 оброблювач виноматеріалів та вина

8278

3

 обробник виробів

7442

8

 овочівник

6111

12

 озеленювач

6113

3

 оператор автоматичної лінії підготовки та паяння електрорадіоелементів на друкарських платах

8171

15

 оператор виробничої дільниці

8276

8

 оператор заправних станцій

8155

8

 оператор канатної машини

8261

3

 оператор комп'ютерного набору

4112

5

 оператор котельні

8162

30

 оператор лінії у виробництві харчової продукції (виробництво напоїв)

8278

3

 оператор лінії у виробництві харчової продукції (перероблення фруктів, овочів, олієнасіння та горіхів)

8275

8

 оператор мийної установки

8221

5

 оператор поштового зв'язку

4223

8

 оператор пральних машин

8264

3

 оператор станційного технологічного центру оброблення поїзної інформації та перевізних документів

4133

3

 оператор технологічних установок

8155

4

 оператор швацького устаткування

8263

8

 офіціант

5123

8

 охоронець

5169

3

 охоронник

5169

8

 пекар

7412

12

 перукар (перукар - модельєр)

5141

8

 покоївка

5142

5

 покрівельник будівельний

7139

4

 помічник вихователя

5131

5

 пресувальник вогнетривких виробів

8139

5

 пресувальник електродів та елементів

8159

5

 пресувальник тканини

8262

3

 продавець непродовольчих товарів

5220

10

 продавець продовольчих товарів

5220

20

 продавець-консультант

5220

6

 рамник

8141

6

 рахівник

4121

3

 регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів

7242

4

 робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків

7129

5

 робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва

6131

8

 робітник на лісокультурних (лісогосподарських) роботах

6141

20

 розкрійник

7435

5

 розподілювач робіт

8290

3

 садчик

8131

3

 секретар керівника (організації, підприємства, установи)

4115

3

 секретар-друкарка

4115

2

 складальник

8141

20

 складальник верху взуття

8266

3

 складальник виробів з деревини

8285

5

 складальник радіодеталей

8283

7

 слюсар з механоскладальних робіт

7233

5

 слюсар з ремонту автомобілів

7231

5

 слюсар-ремонтник

7233

5

 слюсар-сантехнік

7136

3

 слюсар-складальник радіоелектронної апаратури та приладів

8290

10

 сортувальник виробів, сировини та матеріалів

7311

5

 сортувальник матеріалів та виробів з деревини

7421

5

 сортувальник поштових відправлень та виробів друку

4142

5

 сортувальник у виробництві харчової продукції (плоди, овочі та подібні продукти)

7414

3

 соціальний робітник

5133

5

 столяр

7422

5

 термообробник швацьких виробів

8264

5

 токар

8211

3

 тракторист

8331

10

 тракторист (лісозаготівельні роботи)

8331

5

 укладальник виробів

8286

3

 укладальник пиломатеріалів, деталей та виробів з деревини

7421

5

 формувальник абразивних виробів на керамічній зв'язці

8139

3

 формувальник вогнетривких виробів

8139

5

 формувальник залізобетонних виробів та конструкцій

8212

3

 формувальник тіста

7412

3

 швачка

7436

25

 штукатур

7133

4

770

ІІ

Напрями підвищення кваліфікації за галузями знань

 

 

 

Будівництво

 

80

 

Виробництво готового одягу та хутра

 

70

 

Виробництво харчової продукції

 

70

 

Виробництво  та роз приділення електроенергії

 

20

 

Газове господарство міст, селищ та населених пунктів

 

20

 

Готельно-туристична діяльність

 

70

 

Діяльність у сфері адміністрування та допоміжного обслуговування

 

20

 

Добувна промисловість

 

15

 

Житлово-комунальне господарство

 

40

 

Комп’ютерне програмування та обслуговування комп’ютерної техніки

 

50

 

Лісове господарство і пов’язанні з ним послуги

 

80

 

Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини

 

70

 

Оптова та роздрібна торгівля

 

40

 

Охорона здоров’я та надання соціальної допомоги

 

20

 

Охорона праці та безпека життєдіяльності

 

200

 

Підприємницька діяльність

 

90

 

Побутове обслуговування населення

 

20

 

Постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря

 

465

 

Дотримання безпечних умов праці при опаленні приміщень

 

185

 

Професійна, наукова та технічна діяльність

 

15

 

Сільське господарство та пов’язанні з ним послуги

 

25

 

Транспорт, складське господарство

 

25

 

 

 

1690

 

 

Прогнозована кількість слухачів з числа безробітних, які потребують місць для проживання становить – 40 чоловік.